Modny ślub - co będzie trendy w 2013 roku?

Dziesięciu wedding plannerów* wieszczy, co będzie najmodniejsze na ślubach i weselach w nadchodzącym roku. Lektura obowiązkowa dla wszystkich przyszłych nowożeńców.

Najmodniejszy styl

 

Fot. SimonSmith001/flicr.com

Organizatorzy ślubów są w miarę zgodni. Jeśli chodzi o styl, w którym w 2013 roku będą organizowane śluby i wesela, to dominować będą lata dwudzieste oraz vintage. Równie modny może się okazać także styl rustykalny - łączący ekologię z glamourem. Hitem nadchodzącego roku będą może również wesela organizowane w udekorowanych specjalnie na tę okazję stodołach.

Panne młode oszaleją na punkcie...

 

Fot. Bellafaye/flicr.com

Jak wieszczą wedding planerzy, uznaniem wśród panien młodych będą się cieszyły warkocze oraz nakrycia głowy inne niż welon. Narzeczone będą także szalały na punkcie butów - a szczególnie tych ręcznie malowanych i zdobionych kryształkami, koronkowych sukni, kardiganów zamiast bolerek oraz piwonii w bukietach ślubnych. Uznanie przyszłych żon zdobędą także zaproszenia ślubne w formie filmików wideo oraz prezentacji multimedialnych.

Najmodniejsze suknie ślubne

W trendach na 2013 rok najmodniejsze suknie ślubne mają dekolt na plecach i są ozdobione koronkami. W wielkim stylu powracają także długie rękawy, a coraz większą popularność zdobywają krótsze kreacje.

 

Fot. Ivyandaster.com

"Must have" i atrakcje - czyli bez tego ani rusz

 

Fot. Eyeliam/flicr.com

Zdaniem wedding plannerów jest kilka motywów, bez których ślub i wesele nie obejdą się w 2013 roku. Najczęściej wymienianymi są "candy bary", czyli specjalny stół ze słodyczami - cukierkami i lizakami. Kolejny to foto budki, w których goście mogą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ciekawe propozycje to także oryginalne - zaprojektowane dla lub przez parę młodą obrączki, wesele tematyczne oraz inspirująca swoim wyglądem księga do wpisów dla gości. W 2013 roku popularne staną się także poprawiny z pomysłem - pełne zabaw integracyjnych, organizowane na łonie natury.

Dekoracje i śluby

 

Fot. unknown

Fot. Miiish/flicr.com

Śluby będą w 2013 roku romantyczne i - bardzo duże (powyżej 130 osób) lub całkiem kameralne (nie więcej niż 30 gości). Na znaczeniu zdaniem wedding plannerów zyskają wszystkie osobiste gesty - przemowy, orszaki, zaangażowanie świadków.

W kwestiach dekoracji pary będą stawiały w 2013 roku na soczyste kolory, wstążki, kule kwiatowe, girlandy. Pojawić się także mogą nietypowe roślinne dodatki - wykonane ze zboża i ziół. Atmosfera będzie także budowana światłem - świeczkami oraz lampionami.

*Materiał pochodzi z magazyny ślubnego Bridelle Online Magazine , a w ślubne wróżki wcielili się: Katarzyna Gajek, Zuza Kuczbajska, Kamila Kenig, Ewa Wardęga, Katarzyna Wachułka, Agnieszka Ćwikła-Suszek, Małgorzata Kochanek, Anna Izabela Grzegórska, Gabriel Jażdżewski, Katarzyna Wójcik.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: