Karnawałowy bal tylko dla małżeństw

Twoja ślubna suknia kurzy się w szafie? Zastanawiasz się, czy twój mąż nadal mieści się w ślubny garnitur? Teraz możesz to sprawdzić na balu. Już 2 lutego w Warszawie odbędzie się karnawałowe After Wedding Party.

Jeśli marzy ci się, aby znowu poczuć się jak panna młoda, teraz będzie to możliwe. Już po raz piąty organizowane jest After Wedding Party , czyli bal karnawałowy dla małżeństw. Bo AWP to zabawa dla ludzi z poczuciem humoru, chcących się fantastycznie zabawić i przeżyć niezapomniane chwile.

W programie przewidziany jest polonez rozpoczynający bal, grupowe zdjęcie, profesjonalny fotoreportaż wykonany przez firmę Fotofaktory.pl oraz niesamowite, indywidualne sesje photobooth w budce Full of Fun. Dla spragnionych większej ilości wrażeń nie zabraknie konkursów z nagrodami. Organizator zapewnia również pyszne jedzenia w czasie odpoczynku od pląsów.

Oprócz balu organizowanego w Warszawie przez firmę Fajne Wesele można się również wybrać na taki bal do Wrocławia, gdzie organizuje go firma Wedding Story.

Dress code? Oczywiście stroje ślubne!

Bilety i więcej informacji znajdziecie na stronie: afterweddingparty.pl

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj.

Więcej o: