O takich zaręczynach marzy każda kobieta. Wysiłki tych mężczyzn naprawdę zasługują na pochwałę!

Popularny na Instagramie profil ?How He Asked? można przeglądać niczym album, będący zbiorem najbardziej wzruszających i wyjątkowych zaręczyn o jakich prawdopodobnie marzy każda kobieta. Każde z zamieszczanych na nim zdjęć nie tylko wzrusza i wzbudza niewinną zazdrość, ale przede wszystkim przywraca wiarę w prawdziwy romantyzm.

Stacy Tasman, założycielka strony "How He Asked" (ang. Jak się oświadczył) od czterech lat towarzyszy parom we wspólnym przeżywaniu jednej z najbardziej magicznych chwil w życiu - zaręczyn.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Do tej pory była świadkiem kilku tysięcy oświadczyn, a te najbardziej wyjątkowe i niekonwencjonalne dokumentuje na swojej stronie oraz profilu na Instagramie. Choć pojawiają się na nim głównie zdjęcia wykonane przez nią lub jej współpracowników, nie brakuje też fotografii nadsyłanych przez same pary.

zaręczynyzaręczyny Oświadczyny w Disneylandzie. A potem żyli długo i szczęśliwie... / Fot. Instagram.com / HowHeAsked Oświadczyny w Disneylandzie. A potem żyli długo i szczęśliwie... / Fot. Instagram.com / HowHeAsked

Wymarzone oświadczyny

Większość zdjęć jest zobrazowaniem tego, o czym prawdopodobnie marzy każda kobieta - oświadczyn, które staną się najcenniejszym wspomnieniem w ich życiu. Fantazja i pomysłowość mężczyzn przedstawionych na fotografiach naprawdę zasługują na uznanie. Na profilu znajdziemy zaręczyny na stoku, pod wodą czy po wspólnym locie na spadochronie. Nie brakuje także tych bardziej zwyczajnych, ale wciąż wyjątkowych - nad pięknym jeziorem, po wygranym meczu czy pod wieżą Eiffla.

 zaręczyny zaręczyny Do podbica serca swojej wybranki jeden z mężczyzn zaangażował swojego szeniaka. Kiedy pierścionek przynosi nie tylko ukochany mężczyna, ale także pupil nie sposób odmówić / Fot. Instagram.com / HowHeAsked By podbić serce swojej wybranki, jeden z mężczyzn zaangażował swojego szeniaka. Kiedy pierścionek przynosi nie tylko ukochany mężczyna, ale także pupil, nie sposób odmówić / Fot. Instagram.com / HowHeAsked

Kolekcjonerka wyjątkowych momentów

"Założyłam stronę kilka lat temu, kiedy pomagałam przyjacielowi w organizacji zaręczyn. Było to coś tak unikalnego i wyjątkowego, że zaczęłam myśleć o pokazaniu innych pięknych historii. Od momentu założenia strony i profilu na Instagramie byłam świadkiem ponad 3 tysięcy wzruszających zaręczyn, w tym także i moich, cztery miesiące temu" - mówi założycielka profilu i autorka zdjęć.

Każde zdjęcie, które pojawia się na stronie jest wzbogacone o historię konkretnej pary narzeczonych. "A ja nadal płaczę czytając każdą z nich" - mówi Stasy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wszystkie zdjęcia zakochanych par znajdziecie na Instagramie "How He Asked".

Więcej o: