"Gdybym tylko wiedział przed ślubem, że ona...". Ludzie wymieniają, czego nie wiedzieli o obecnych współmałżonkach [WYZNANIA]

Są pewne zatajane w okresie narzeczeństwa informacje, które wychodząc na jaw po ślubie mogą skutkować unieważnieniem aktu małżeństwa - także w przypadku ślubu kościelnego. Niestety część faktów docierających już po zawarciu związku małżeńskiego skutkuje wyłącznie rozczarowaniem i żalem. Jakie na przykład?

Nie chcemy siać w głowach zaręczonych narzeczonych zamętu i ziarna niepewności, ale... Czasami sygnały, że związek nie rokuje są ewidentne. I tu chyba nie ma co się łudzić, że ślub będzie lekiem na całe zło.

Fot. Flickr.com/daniel burka/CC BY-NC 2.0

ZOBACZ, CO LUDZIE WOLELIBY WIEDZIEĆ PRZED ŚLUBEM

Innym razem włożenie na palec obrączki w zaskakujący sposób katalizuje zmiany na gorsze. Bywa także tak, że ignorujemy wszelkie znaki na ziemi i niebie, nieśmiałe uwagi znajomych, dziwne zachowania partnerów. Części z nas wydaje się, że miłość poradzi sobie ze wszystkim, inni sądzą, że odrobina pracy nad związkiem wystarczy.

Zobacz wideo

Po czasie może pojawić się jednak smutna refleksja. I w tym wypadku -galerią cytatów z forów - pokazujemy mocne argumenty stojące za tym, że pełna wiedza na temat partnera mogłaby jednak zmienić bieg historii. Z naciskiem na "mogłaby".

PRZECZYTAJ TAKŻE, JAKIE SEKRETY MAJĄ PRZED ŻONAMI MĘŻOWIE

Fot. Flickr.com/Trevor Butcher/CC BY 2.0

Quiz. Wiesz jak dobrze opiekować się swoim psem? Możesz się zdziwić

Psy nie powinny jeść żadnych kości, bo mogą się zadławić Sprawdź! Rozwiąż QUIZ

Gdybyście mogli cofnąć czas, poślubilibyście swoich partnerów?
Więcej o: