Wesele w stylu industrialnym - surowa elegancja. Beton, cegła, metal, drewno w wyjątkowych aranżacjach [ZDJĘCIA]

Wesele w stylu industrialnym to znak czasów. Moda na minimalistyczne wnętrza towarzyszy nam na co dzień, także w dniu ślubu. Zastanawiasz się, jak przygotować wesele w stylu industrialnym? Zapraszamy w podróż pełną inspiracji.

Wesele w stylu industrialnym: inspiracje - oryginalny pomysł 

Bajkowy ślub w bogato zdobionym domu weselnym nie jest już szczytem marzeń młodych par. Sztuczne otoczenie przekłada się na atmosferę przyjęcia, młodzi ludzie nie chcą brać ślubu pod dyktando gości, czy rodziców. Współczesna młoda para stawia raczej na luz i dobre samopoczucie. Liczy się też oryginalny pomysł, a wesele w stylu industrialnym spełnia wszystkie te warunki. Poniżej prezentujemy wybrane inspiracje.

Jak przygotować wesele w stylu industrialnym? Surowa i elegancka przestrzeń 

Idealnym tłem do wesela w tym klimacie jest stara cegła, beton, elementy instalacji oraz odkryte rury. Wesele w stylu industrialnym można zorganizować na przykład w starej fabryce, browarze, opuszczonej hali, lub po prostu w restauracji z dedykowanym wystrojem. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych fotografii z Instagrama. Sprawdź koniecznie, jak przygotować najlepsze wesele w stylu industrialnym!

 
 
 
 
 
 
Zobacz wideo Jak dbać o kwiaty w wazonie, aby długo były piękne?

Dekoracje na wesele w stylu industrialnym - mniej znaczy więcej 

Naturalne drewno, zielone rośliny, stare tynki, romantyczne światło w prostej formie żarówki - to najlepsze dekoracje na wesele w stylu industrialnym. Zamiast aranżować wnętrze, wystarczy podkreślić jego zalety. Poniżej prezentujemy kilka praktycznych rozwiązań. 

  • Zabawa w kontrasty: barowe meble w połączeniu z delikatnym światłem 
 
  • Domowe meble na tle surowej, przemysłowej podłogi
 
  • Prywatny food track dla miłośników fast foodów w stylu slow 
 
  • Kilka naturalnych dywanów, które pomogą nieco ocieplić atmosferę miejsca 
 

Sukienka na wesele w stylu industrialnym - można być sobą!

To dobra wiadomość dla kobiet, które wychodzą poza narzucone wzorce: księżniczka, grecka bogini, gorąca tancerka flamenco. Sukienka na wesele w stylu industrialnym ma podkreślić atuty, ale przede wszystkim powinna być idealnie skrojona niczym druga skóra. Nie ważne czy będą to koronki, czy romantyczne perły liczy się indywidualny styl i naturalny efekt. 

 
 
 

Fryzura na wesele w stylu industrialnym - blisko natury 

Ta sama zasada dotyczy fryzury na wesele w stylu industrialnym, w dniu ślubu panna młoda powinna być najlepszą wersją samej siebie. Rozpuszczone włosy, kucyk, artystyczny nieład, delikatne upięcia - oto kilka przykładów:

 
 
 
 

Zobacz też: Buty ślubne: jakie wybrać? Sprawdź nasze propozycje

Więcej o: