Biżuteria ślubna do włosów - wianek, spinka, a może tiara? Co będzie hitem tego sezonu? [ZDJĘCIA]

Biżuteria ślubna do włosów. Szukasz inspiracji na modną fryzurę? Sprawdź, jak przy pomocy biżuterii można dopracować wizerunek panny młodej. Zapraszamy na przewodnik po weselnych trendach.

Ślubna fryzura to bardzo ważny element wizerunku panny młodej, która w dniu ślubu chce wyglądać zjawiskowo. Ślubna biżuteria w formie spinki lub wsuwki w neutralnym kolorze pomoże utrzymać formę przez kilka godzin. Odpowiednio ułożone włosy mogą uwydatnić zalety i skorygować mankamenty. Szukasz pomysłu na stylizację fryzury do ślubu? Sprawdź poniższe propozycje.

Biżuteria ślubna do włosów złota - słońce we włosach 

Po latach spychania na margines biżuteria ślubna do włosów złota wychodzi z cienia. Ten szlachetny kolor nie tylko ładnie odbija światło, ale też tworzy idealną oprawę dla włosów. Sprawdź z nami najlepsze pomysły z Instagrama.

Ozdoby z motywem florystycznym, czyli boho w eleganckim wydaniu

 
 
 

Złota tiara postawi kropkę nad i w przypadku sukni w stylu księżniczki lub hiszpanki 

 
 

Do minimalistycznej sukni idealna będzie bogato zdobiona opaska 

 
 
 
 

Biżuteria ślubna - wsuwki w kolorze złota lub niewidoczny detal 

Bez tego niepozornego dodatku nie ma mowy o trwałej fryzurze na ślubie, weselu czy sesji zdjęciowej. Biżuterię ślubną w formie wsuwek można albo wyeksponować albo uczynić z nich niewidoczną bazę dla koka lub półkula. 

 
 
 
 
 
Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Biżuteria ślubna - spinka, czyli pomysł na długie włosy 

Współczesne panny młode coraz częściej decydują się na naturalne loki, jak ujarzmić długie włosy? Oprócz lakieru pomocna może być też biżuteria ślubna w formie spinki. Poniżej kilka propozycji. 

 
 
 
 

Biżuteria ślubna do włosów srebrna. Na każdą inną okazję 

Moda zero waste odnosi się także do ślubnych trendów. Panny młode coraz częściej rezygnują z typowych białych sandałów na rzecz uniwersalnego srebra. To samo dotyczy ozdób. Biżuteria ślubna do włosów srebrna to dobry wybór, można ją założyć później na elegancki obiad, w święta, a nawet do pracy.  Poniżej kilka przykładów. 

 
 
 
 

Biżuteria ślubna do wianka - gotowe pomysły na dodatki 

Wianek to jednocześnie rozwiązanie tradycyjne, ale też takie, które przełamuje konwencję. Biżuteria ślubna do wianka nie musi oznaczać kamieni szlachetnych, sprawdzą się też wstążki i prawdziwe rośliny.

 
 
 
 

Zobacz też: Buty ślubne: jakie wybrać? Sprawdź nasze propozycje

Więcej o: