Pierwszy na świecie indywidualny plan fitness audio

Chcesz mieć pewność, że twój trening jest dobrze zaplanowany i przyniesie efekty? Nie musisz wynajmować prywatnego trenera. Właśnie ruszyła nowa edycja planów ćwiczeń - Fitness 2.0 z audio. Możesz zrealizować swoje treningowe cele nawet bez wychodzenia z domu. Innowacją na światową skalę w treningach indywidualnych online są głosowe wskazówki i komentarze trenera. Dzięki temu realizując nasz nowy plan fitness poczujesz się, jakby trener ćwiczył razem z Tobą.

Nowa wersja to ponad 25 nowych funkcji, 5 poziomów dopasowania treningu do sprawności ćwiczących, oraz ponad 400 ćwiczeń. Przygotowanie planu poprzedzone było licznymi badaniami, testami i analizami potrzeb użytkowników, także w miejscu wykonywania treningu. Dzięki funkcji automatycznego odtwarzania możesz uruchomić trening jak z płyty DVD. System uwzględnia czas na przerwy i poziom twojego zmęczenia, a trener będzie cały czas podpowiadał, co masz robić.

Nie zapomnieliśmy o podstawowej funkcji treningu - ma być skuteczny i wspomagać działanie diety. Zadbaliśmy o to na kilka sposobów:

- System TrenLab umożliwia lepsze dopasowanie poziomu treningu do twoich możliwości. Po każdym treningu wysyłasz jego ocenę do trenera. Zebrane oceny z całego tygodnia oraz poziom wykonania planu służą lepszemu dopasowaniu ćwiczeń na kolejny tydzień.

- Masz do wyboru 3 plany treningowe, które pozwolą ci zrealizować wybrany cel:

FatFree - na spalanie tkanki tłuszczowej z dodatkową opcją Antycellulit

Sylwetka360 - na modelowanie sylwetki i ujędrnienie ciała

FitMama - dla mam po ciąży, specjalnie dopasowany do ich możliwości plan, który pozwoli wrócić do formy.

- Masz dostęp do większej liczby ćwiczeń, a stymulacja mięśni różnymi ćwiczeniami przynosi lepsze efekty.

- Motywujemy cię statystkami i raportami trenera (monitorujesz swoje postępy), testami trenera (okresowe testy pozwolą sprawdzić, jak poprawia się Twoja kondycja), pomiarem wydajności. Dzięki tym dodatkowym narzędziom będziesz chętniej ćwiczyć, a co za tym idzie - osiągać lepsze efekty.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda nowy plan ćwiczeń i dowiedzieć się więcej, kliknij TUTAJ .