Ta para schudła razem ponad 110 kg! Odchudzanie rozpoczęli od... zainstalowania aplikacji w telefonie

Donnie i Kelly Sorah od lat walczyli z nadwagą. W najgorszym momencie mężczyzna ważył ponad 130 kg, kobieta ponad 120. Dopiero miłość, wzajemne wsparcie i motywacja sprawiła, że udało im się spełnić ich największe marzenie - schudnąć. Łącznie zrzucili 113 kg!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Odchudzanie, szczególnie, gdy chcemy zrzucić więcej niż kilka kilogramów, nie jest łatwe. Osoby z poważną nadwagą czeka długa i trudna droga. Niektórym starcza sił, aby samodzielnie uporać się z problemem, inni potrzebują wsparcia od ukochanej osoby. Tak było w przypadku małżeństwa muzyków - Donniego i Kelly Sorah.

Zakochani z nadwagą

Donnie jeszcze w szkole podstawowej zaczął grać na trąbce. Już wtedy miał nadwagę. Kiedy na poważnie zajął się muzyką, rozpoczął studia muzyczne zupełnie zrezygnował z aktywności fizycznej na rzecz siedzącego trybu życia. Jego waga wzrosła wtedy aż do 136 kg.

Mężczyzna poznał swoją przyszłą żonę podczas studiów doktoranckich na Florida State University. Kobieta, podobnie jak jej ukochany, walczyła ze zbędnymi kilogramami już w dzieciństwie. Kiedy rozpoczęła studia ważyła 120 kg.

 

Dziecko zmobilizowało ich do zmiany

Donnie i Kelly szybko zapałali do siebie uczuciem. Pobrali się i mają razem dziecko. Kiedy ich synek skończył 15 miesięcy, stwierdzili, że muszą mieć siłę i energię, aby sprostać oczekiwaniom żywiołowego malucha. Przeszli na dietę.

 

Schudli dzięki aplikacji

Przygodę z odchudzaniem rozpoczęli od pobrania darmowej aplikacji Lose It, która zalogowanym użytkownikom zlicza wszystkie zjedzone kalorie oraz przypomina o codziennych ćwiczeniach. Aplikacja pozwala łączyć się innymi użytkownikami, więc w ten sposób para mogła wzajemnie monitorować swoje postępy.

 

Zawsze razem

Wspólne odchudzanie przyniosło niesamowite efekty. Choć nie było łatwe i szybkie. Razem udało im się zrzucić 113 kg. Oprócz diety wprowadzili do swojego życia codzienne ćwiczenia. Ćwiczą, biegają, jeżdżą na rowerze. Oczywiście, jak na zakochanych przystało, wszystko robią razem!

Zobacz wideo
Co jest najlepszą motywacją do odchudzania?
Więcej o: