Ta kobieta schudła ponad 90 kg. "Zawsze czułam się piękna"

Zrzucenie ponad 90 kilogramów wpłynęło nie tylko na jej wygląd, ale także na zdrowie. Jeszcze kilka lat temu dwudziestominutowy spacer ją wykańczał. Teraz Simone jest ogromną motywacją dla innych osób.

Simone Anderson to autorka poradników i influencerka z Auckland w Nowej Zelandii. Kobieta, która jakiś czas temu przeszła spektakularną metamorfozę, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych i jest inspiracją dla wielu osób. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 311 tysięcy osób. Jeszcze kilka lat temu ważyła ponad 165 kg. 

Zobacz wideo Karolina Gilon przechodzi na dietę:

Simone schudła ponad 90 kg. "Zawsze czułam się piękna, zawsze byłam pewna siebie"

Simone ma za sobą ogromną metamorfozę. Patrząc na jej zdjęcia, trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Kobiecie udało się zrzucić ponad 90 kilogramów. Jak podkreśla, jej zdaniem zmiana nawyków ocaliła jej życie. Zrzucenie ponad 90 kilogramów wpłynęło nie tylko na jej wygląd, ale także na zdrowie. Jeszcze kilka lat temu dwudziestominutowy spacer ją wykańczał. - Zawsze czułam się piękna, zawsze byłam pewna siebie. Różnica jest taka, że teraz wiem, że czeka mnie długie i zdrowe życie - wyznała Simone.

 

Spektakularna zmiana. "Każdego dnia cieszy mnie, jak silną i wysportowaną osobą się staję"

Jeszcze kilka lat temu podstawę jej diety stanowiły fast foody. Wówczas kobieta ważyła 165 kg. Jednak dzięki diecie i ćwiczeniom zrzuciła aż 92 kg. Na kolejnym etapie metamorfozy w utracie wagi pomogła jej nie tylko zmiana stylu życia, lecz także operacja zmniejszenia żołądka. Kobieta poddała się także operacji usunięcia nadmiernej skóry. Dzisiaj jej sylwetka prezentuje się rewelacyjnie, a Simone jest ogromną motywacją dla innych osób. - Każdego dnia cieszy mnie, jak silną i wysportowaną osobą się staję - powiedziała kobieta. Zobaczcie, jak teraz wygląda Simone:

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: