Kołakowska. Ćwiczenia z nową królową fitnessu spalają mnóstwo kalorii

Nie musisz wychodzić z domu, żeby się solidnie zmęczyć. W sieci znajdziesz mnóstwo treningów, które przybliżą cię do wymarzonej sylwetki. Dużą popularnością cieszą się ćwiczenia Kołakowskiej. Monika Kołakowska regularnie publikuje nagrania treningów, organizuje wyzwania treningowe. Efekty jej ćwiczeń są spektakularne. Ale liczy się jedna kwestia.

Więcej treści o zdrowym trybie życia znajdziesz na Gazeta.pl

Kołakowska ćwiczenia. Kim jest trenerka?

Nazywam się Monika Kołakowska i od kilku lat nagrywam treningi na platformę youtube. Moim marzeniem od zawsze było wykonywanie zawodu, który zapewni mi długie życie w zdrowiu, stąd pomysł na kanał. Moje treningi dostępne są zupełnie za darmo i przyniosły już upragnione efekty wielu osobom. Cieszę się, jeżeli czytasz ten opis i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o moich kompetencjach. Ukończyłam kurs instruktora fitness oraz instruktora siłowni, zatem mam niemałe pojęcie o ćwiczeniach.

- przedstawia się i zaprasza do ćwiczeń Kołakowska na swoim kanale na YouTubie.

Monika Kołakowska to trenerka, która zyskuje coraz większą popularność. Jej treningi są dedykowane przede wszystkim osobom, które chcą zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, solidnie się zmęczyć i wyrzeźbić ciało. Oczywiście nic z tych rzeczy nie stanie się od ręki. Najważniejsza jest systematyczność! Dlatego Kołakowska organizuje często wyzwania treningowe. W trakcie każdego z nich udostępnia treningi o różnej długości i intensywności. Całość tworzy ciekawy plan treningowy, który naprawdę warto wypróbować.

Zobacz wideo Kasia Dziurska zaprezentowała domowe ćwiczenia na ramiona

Kołakowska ćwiczenia. Jakie treningi znajdziemy u Moniki?

Ćwiczenia Kołakowskiej są oparte głównie na interwałach i treningu siłowym. Największą popularnością na kanale Moniki cieszą się krótkie i bardzo męczące treningi tabaty. Jakie efekty przynoszą takie ćwiczenia? Dzięki regularnym ćwiczeniom Kołakowskiej można zgubić zbędne kilogramy, przyspieszyć metabolizm, a nawet pozbyć się cellulitu.

Wśród najczęstszych ćwiczeń Kołakowskiej znajdziemy przysiady, brzuszki, pajacyki, wykroki, pompki, podskoki. Oczywiście każde nagranie rozpoczyna się od rozgrzewki i kończy rozciąganiem. Można wybierać spośród treningów godzinnych, 45-minutowych, a nawet 30- i 20-minutowych.

Wśród ćwiczeń Kołakowskiej każdy znajdzie coś dla siebie. Oto kilka sprawdzonych przez naszą redakcję treningów:

Ćwiczenia Kołakowska. Interwałowy trening odchudzający o niskiej intensywności

 

Ćwiczenia Kołakowska. Odchudzający trening z elementami boksu 

 

Ćwiczenia Kołakowska. Trening Interwałowy -600 kcal 

 
Więcej o: