Masaż Ma Uri

Masaż Ma Uri pochodzi z polinezyjskiego systemu uzdrawiania stosowanego w Nowej Zelandii przez Tohunów - maoryskich ekspertów od uzdrawiania, sztuki masażu, rytuału i życia w harmonii z naturą.

Dołącz do nas na Facebooku!

Ma-uri w języku Maorysów oznacza "potomkowie Białego Światła" i nawiązuje do legendy o ich przybyciu na Ziemię z odległej galaktyki Plejad.

Masaż jest bardzo efektywną terapią, w której elementy starożytnej wiedzy o uzdrawianiu dostosowane zostały do potrzeb współczesnego człowieka. Poprzez specyficzny masaż całego ciała, wykorzystując energię tańca i polinezyjskiej muzyki masażysta staje się "narzędziem" wprowadzającym osobę masowaną na drogę osobistej transformacji - pozytywnych zmian prowadzących do poprawy zdrowia, relacji z innymi ludźmi, środowiskiem i sobą samym. W masażu wykorzystuje się specjalnie dobieraną muzykę, która wprowadza rytm, energię i niezwykły klimat w pracy z osobą poddającą się masażowi.

Ciało klienta traktowane jest z najwyższym szacunkiem jako "świątynia ducha". To podejście klient odczuwa w trakcie terapii w każdym dotyku, odłożeniu ręki czy nogi, operowaniu ręcznikiem (odkrywane są tylko części ciała aktualnie masowane).

Przyjemny, płynny, miękki i naturalny dotyk stosowany w masażu daje osobie masowanej czas i przestrzeń dla siebie, otwiera możliwości nawiązania utraconego kontaktu z własnym wnętrzem i przywrócenia właściwego przepływu energii przez ciało.

Źródło: e-masaz.pl

Czytaj także:

Masaż klasyczny

Masaż aromaterapeutyczny

Ulubione perfumy? Preferencje zapachowe zapisane w DNA

Aromaterapia

Pielęgnacja stóp

Więcej o: