"Wywołane zdjęcia są trwalsze od plików" - o pielęgnowaniu wspomnień mówi Beata Sadowska, gość 20. urodzin marki FOTOJOKER. Dlaczego warto dbać o ulubione fotografie?

Pamiętasz swoje ulubione zdjęcie? Widać na nim spontaniczność, radość, ukochaną osobę albo widok, który zapiera dech w piersiach. Czasem chodzi o ukochaną porę roku, innym razem o rodzinny dom. Kiedy patrzysz na swoje wspomnienia, niezależnie od tego, co uchwycił kadr, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki budzą się dawne emocje. Jakie?

Czym są dla nas zdjęcia?

To zapach, temperatura powietrza, gwar i urok ulotnej chwili. Życie składa się właśnie z takich momentów. Ze zwykłych dni, których piękno docenia się dopiero poprzez pryzmat wspomnień. Warto uwieczniać każde z nich. Bo choć przeżycia są integralną częścią nas, możliwość czerpania z nich radości w dowolnym momencie jest bezcenna.

FOTOJOKER pielęgnuje wspomnienia!

Pod takim hasłem rusza projekt marki FOTOJOKER, która pomaga Polakom cieszyć się ze swoich wspomnień już od 20 lat. Wszystko za sprawą możliwości pięknego utrwalania fotografii. To czas liczony w naszych wspomnieniach, tych utrwalonych na kliszy fotograficznej w latach 90. aż po dzisiejsze zdjęcia cyfrowe. Jak upamiętnić wyjątkowy jubileusz - 20 lat spędzonych razem z marką? FOTOJOKER postanowił podsumować ten okres w wyjątkowy sposób!

Huczne świętowanie z gwiazdami

W ramach swoich 20. urodzin dla sympatyków marki, FOTOJOKER przygotował wiele konkursów. Szczegóły na temat pierwszego z nich można znaleźć na stronie: www.20latfotojoker.pl. Oprócz zapowiedzianych nagród na każdego uczestnika, który podzieli się swoją fotografią sprzed 20 lat, czeka upominek! Do urodzinowej zabawy dołączyli już ambasadorowie akcji i podzielili się swoimi archiwalnymi zdjęciami.

Kto bawi się na 20. urodzinach FOTOJOKER'A?

Oprócz swoich sympatyków do udziału w zabawie FOTOJOKER zaprosił szereg znanych osobowości. 20. Urodziny marki świętują Beata Sadowska, Reni Jusis, Lidia Popiel i Przemysław Kossakowski. Klucz doboru gości nie był przypadkowy. Dziennikarka i autorka książek, wokalistka i kompozytorka, fotografka oraz podróżnik - zawody influencerów niekwestionowanie wiążą się z potrzebą uwieczniania i pielęgnowania ulotnych, pełnych emocji momentów z życia lub podróży.

Wspomnienia zaproszonych gości

Jak siebie na zdjęciu sprzed 20 lat wspomina ambasadorka 20. urodzin FOTOJOKER, Lidia Popiel? "Na tym zdjęciu jestem osobą o mniej więcej 20 lat młodszą, ale nie wiem czy w mojej głowie zmieniło się wiele. Ciągle jestem pasjonatką fotografii i pasjonatką podróży. Wtedy akurat płynęłam ze znajomymi na barce i to był bardzo przyjemny wieczór myślę, że szybko bym zapomniała o nim zapomniała, gdyby nie zdjęcia, które zostały w archiwum domowym".

 

Do pielęgnowania wspomnień namawia też Beata Sadowska, dziennikarka i podróżniczka.

"Lubię wspominać. Pielęgnować w myślach momenty, do których się uśmiecham. Przywoływać radość, którą w nich czułam" - mówi Beata Sadowska - "lubię wydrukowane zdjęcia. Wbrew pozorom są trwalsze od plików w komputerze."

Zapraszamy do udziału w 20. urodzinach FOTOJOKER.

fot. materiały partnera

Weź udział w dyskusji:
"Wywołane zdjęcia są trwalsze od plików" - o pielęgnowaniu wspomnień mówi Beata Sadowska, gość 20. urodzin marki FOTOJOKER. Dlaczego warto dbać o ulubione fotografie?
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl