Szybki, ładny, lekki - jakie inne zalety ma Huawei MateBook 13

Jeśli rozglądacie się za laptopem, który ma niewielkie rozmiary, bardzo szybko i płynnie działa, i ma baterię starczającą na 10 godzin pracy bez konieczności podłączania do zasilania, to możecie zakończyć poszukiwania. Huawei MateBook 13 zmienia zasady gry na rynku komputerów osobistych.

Piękny i zaokrąglony

Dla wielu kobiet uroda sprzętów, jakimi się na co dzień otaczają ma niezwykłe znaczenie. To zrozumiałe, bo estetyka sprawia, że z większą przyjemnością korzystamy z urządzeń, czerpiąc z kontaktu prawdziwą radość. To także zrozumiałe, że zależy nam na tym, żeby laptop był wykonany z jak najlepszych materiałów i zachwycał nie tylko dobrym designem, ale także jakością wykonania.

Huawei MateBook 13 spełnia obydwa te wymogi. Laptop ma elegancką aluminiową obudowę z zaokrąglonymi bokami. Po otworzeniu go okazuje się, że dzięki zastosowaniu cienkich, ledwie 4 mm ramek, ekran sprawia wrażenie naprawdę bardzo dużego.

Dużo na głowie

Każda z nas codziennie nosi torby pełne niezbędnych drobiazgów. Po zliczeniu wagi wszystkich przedmiotów plus samej torby, może okazać się, że dźwigamy i po dwa kilogramy. Nie pozostaje to obojętne na stan naszych stawów i kręgosłupa. Huawei MateBook 13 jest sprzętem lekkim, niewielkim (rozmiar kartki A4), po złożeniu ma 15 mm grubości. W razie potrzeby zmieścicie go z łatwością do aktówki lub skórzanego plecaka i macie gwarancję, że nie zajmie całego wnętrza torby.

Szybki jak błyskawica

W przypadku komputera osobistego liczą się także inne, bardziej pragmatyczne kryteria. W codziennym zabieganiu ważny jest czas odpowiedzi, cenne minuty, które tracimy, czekając aż komputer się uruchomi. Huawei zaimponuje wam i pod tym względem. Laptop pozwala na pracowanie na wielu otwartych równocześnie oknach, różnych plikach - także w chmurze. Ta praca jest płynna, a jej tempo o 40 procent lepsze niż we wcześniejszych modelach.

Szybkość to także wspomniany już czas reakcji. Kiedy musimy coś natychmiast sprawdzić w komputerze, sięgnąć po dane i wyliczenia, czy odebrać ważnego maila - wolałybyśmy, żeby komputer zareagował natychmiast. MateBook 13 jest gotowy do pracy w 8 sekund od włączenia i w 6,6 sekund po wybudzeniu z uśpienia - spełni więc i te oczekiwania.

Huawei MateBook 13Huawei MateBook 13 fot. materiały partnera

Chętny do pracy zdalnej

Coraz więcej z nas zabiera pracę poza biurko w biurze. Jeździmy na spotkania, a coraz więcej z nas chętnie korzysta z możliwości pracy zdalnej - np. w kawiarni, czy na własnym balkonie. Huawei MateBook 13 zachęca i wspiera taką formę działania. Wygodnie się z nim podróżuje ze względu na wspomniane już poręczne wymiary, ale nie tylko. Można go bardzo szybko naładować - kwadrans zasilania baterii wystarczy, żeby zapewnić sobie 2,5 godziny działania. MateBook 13 naładowany w 100 procentach, daje aż 10 godzin niczym niezakłóconej pracy. Koniec z nerwowym poszukiwaniem gniazdka w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach! Z tym komputerem osobistym nie grozi wam gasnący nagle i bezpowrotnie ekran - znając jego wytrzymałość, będziecie w stanie bezstresowo zaplanować pracę.

Obraz i dźwięk

Współczesne laptopy to nie tylko praca i obowiązki. To także rozrywka i przyjemności: oglądanie filmów i seriali, granie w gry. MateBook 13 idealnie stawi czoło i temu wyzwaniu. Producenci zadbali o to, żeby komputer zaopatrzony był w kinowy system dźwięku, który sprawi, że film stanie się jeszcze bardziej emocjonujący, a dźwięk głębszy i bardziej żywy.

Huawei MateBook 13Huawei MateBook 13 fot. materiały partnera

Świetna jest także rozdzielczość ekranu i nasycenie kolorów - obraz automatycznie dostosowuje swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia. A co ucieszy wszystkich użytkowników dbających o zdrowie: Huawei MateBook 13 emituje o 30 procent mniej niebieskiego światła. 

Jeszcze więcej!

A na koniec ostatni argument, który przekona zwłaszcza tych, którzy lubią dostawać jeszcze więcej. Przy zakupie laptopa MateBook 13 dodawany jest tablet Huawei MediaPad T3 - idealny dla dziecka, do korzystania w domu, oglądania filmów i seriali.

Huawei to także OneHop, która pozwala na przesyłania między urządzeniami tej marki plików - oba urządzenia będą więc zgodnie współpracowały. A szybkość transferu OneHop jest imponująca - 500 zdjęć na minutę, czy film 1G w 35 sekund. Huawei MateBook 13 sam w sobie robi wrażenie. Dodatkowa promocja jeszcze bardziej kusi do zakupu.

Weź udział w dyskusji:
Szybki, ładny, lekki - jakie inne zalety ma Huawei MateBook 13
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl