Tradycyjne rzeczy w nowym wydaniu

Pamiętacie czasy, kiedy nakręcało się budzik w zegarze? W dodatku bez możliwości ustawienia alarmu co 5 minut jak w smartfonie! Budzik zadzwonił raz i trzeba było wstać. To już dawno tak nie wygląda. Tradycyjne rzeczy w nowym wydaniu zmieniają nasze dotychczasowe nawyki. Zobaczcie, gdzie zaszły zmiany.

Zakupy internetowe

W piątek po pracy już nikt nie ma siły przepychać się wózkiem między alejkami w markecie, a w sobotę trochę szkoda marnować wolny czas i energię na noszenie siatek z ziemniakami. Jednak zakupy każdy z nas musi zrobić. Niezależnie, czy potrzebujemy jedzenia, kosmetyków, czy odzieży. Z pomocą przychodzą nam zakupy internetowe, które są doskonałym rozwiązaniem. Możemy je zrobić choćby podczas jazdy autobusem. To świetny moment, aby zrobić potrzebne zakupy spożywcze na weekend. Jeśli złapie nas przeziębienie i nie mamy siły ani ochoty wychodzić na zewnątrz, zakupy internetowe to dla nas ratunek. Możemy również porównywać te same produkty w różnych sklepach  i wybierać najkorzystniejszą dla nas opcję. Tradycja zakupów nas nie opuści, ale zdecydowanie te w wydaniu internetowym są często pomocne i praktyczne.

Smartfony

Planujecie city break? Szybki wypad do Barcelony na weekend ze znajomymi brzmi kusząco. Zazwyczaj w podróży potrzebujemy: mapy, notatek z przewodnika, lokalizację hotelu i przede wszystkim sprawnego aparatu, którym uwiecznimy bajkowe widoki. Tym krótkim wstępem, chcemy wam pokazać, jak użytecznym przedmiotem jest smartfon. Dawniej musieliśmy mieć osobno mapę, notes, telefon oraz aparat. Teraz całe niezbędne wyposażenie podróżnika znajduje się w jednym urządzeniu. Dodatkowo wracamy z weekendu, nastawiamy budzik na 7:00 rano w poniedziałek na smartfonie, a już o 10:00 pokazujemy zdjęcia z wycieczki znajomym z pracy. Na gorąco i na czasie. Nie musimy czekać, aż wywołamy zdjęcia za kilkanaście dni.

E-booki

Dla moli książkowych to chyba jedno z lepszych współczesnych udogodnień. Oczywiście tradycyjna książka ma swój urok – szelest i zapach kartek, twarda okładka i zaszczytne miejsce w domowej bibliotece. Jednak umówmy się, że kto lubi czytać dużo i szybko, ma pod ręką e-booka. Możemy załadować do niego więcej niż jedną książkę, jest zgrabny i lekki, a dodatkowo jest to rozwiązanie korzystne finansowo. Nie możecie spać w nocy i chętnie przeczytalibyście nową powieść ulubionego autora? Świetnie! W księgarniach internetowych możecie zamówić e-book o każdej porze i od razu załadować go do swojego elektronicznego czytnika. Już w zaledwie parę minut od zakupu możecie cieszyć się dobrą literaturą. Pamiętajcie, że kiedy kupujecie e-booki, robicie coś dobrego dla środowiska.

Śniadania na mieście

Coraz popularniejsze jest spotykanie się z przyjaciółmi w porze śniadaniowej, a nie obiadowej. Szczególnie wśród osób, które są ciągle zabiegane, lubią świeżo przygotowane posiłki i po prostu kochają śniadania.

Sobotni poranek to idealna okazja, aby spotkać się, porozmawiać i zjeść wspólnie chrupiącą kanapkę i wypić aromatyczną kawę. Jednak, aby było przyjemnie i wygodnie dla wszystkich, stawiamy na śniadania na mieście. Każdy wybiera, to na co ma ochotę, je ile chce – przecież zawsze można coś domówić, wszystko jest świeże i przygotowane na bieżąco. Jeśli jesteście fanami twarożku, to nowa propozycja McDonald’s przypadnie wam do gustu. Chrupiący McMuffin Twarożek i Rzodkiewka, do tego flat white ze świeżo mielonych ziaren z puszystą mleczną pianką. Dla miłośników tradycyjnych smaków w nowym wydaniu – McMuffin Twarożek i Rzodkiewka to strzał w dziesiątkę. 

Tym smacznym akcentem kończymy naszą topową listę rzeczy tradycyjnych w nowym wydaniu, które umilają nam codzienność i bardzo cieszymy się, że są tak łatwo dostępne. Nasz plan jest taki – w piątek zakupy internetowe, w sobotę rano kawa i McMuffin Twarożek i Rzodkiewka w McDonald’s, później wsiadamy do pociągu z e-bookiem i jedziemy prosto nad morze, gdzie telefonem uchwycimy ostatnie dni jesieni.