Chcesz się zdrowo odżywiać? Aby szybko przygotować wyśmienite potrawy, wystarczy jedno urządzenie

Trend na zdrowy styl życia wcale nie mija, a wręcz przeciwnie, zdobywa coraz więcej zwolenników. Równocześnie narzekamy na brak wolnego czasu. Jak więc pogodzić pęd życia z przygotowaniem zdrowego i przede wszystkim smacznego jedzenia, którego ugotowanie teoretycznie jest bardziej pracochłonne? Z pomocą przychodzi nam jedno urządzenie. Nie może go zabraknąć w żadnej nowoczesnej kuchni.

Zdrowe odżywianie z piekarnikiem parowym

Nie jest tajemnicą, że jednym z najzdrowszych sposobów przygotowywania ciepłych posiłków jest gotowanie na parze. Ten sposób obróbki termicznej nie tylko zapewnia maksymalne zachowanie składników odżywczych (zatrzymuje ich nawet o połowę więcej niż podczas gotowania w wodzie), lecz także pozwala ograniczyć dodawanie jakiegokolwiek tłuszczu. Zmniejsza też kaloryczność potraw. Lekki kurczak czy indyk to idealna propozycja lunchowa, której przygotowanie zajmuje chwilę. A może delikatny, rozpływający się w ustach łosoś jak z dobrej restauracji? To danie również przygotujesz we własnym domu!

Choć niektórym wydaje się, że przygotowanie pełnowartościowych posiłków w domu jest skomplikowane i czasochłonne, to najnowsze technologie skutecznie udowadniają, że wcale nie musi tak być. Marka Beko, odpowiadając na potrzeby swoich klientów, stworzyła piekarniki z funkcją gotowania na parze, dzięki któremu z łatwością przygotujemy zdrowe i smaczne posiłki.

Wielofunkcyjność, czyli tradycja w nowym wydaniu

Piekarniki parowe Beko są rewolucyjnym rozwiązaniem na miarę współczesnych potrzeb. Ułatwiają codzienne przygotowanie posiłków, inspirują do zdrowego odżywiania, a także pozwalają zaoszczędzić czas i miejsce w kuchni. Piekarniki do zabudowy Beko umożliwiają gotowanie i pieczenie przy pomocy pary, zachowując wszystkie funkcje normalnego piekarnika, dając przy tym jeszcze lepszą jakość pieczenia.

Chcesz upiec domowy chleb, jednak wątpisz w swoje umiejętności? Tu z pomocą przychodzi piekarnik parowy Beko BIDM15500XDS. Z nim świeży, puszysty chleb z chrupiącą skórką zawsze się udaje, a ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem domowego, zdrowego pieczywa.

W zależności od modelu, piekarniki parowe Beko, mają także wiele funkcji dodatkowych. W sprzęcie z linii Combi Steam znajdziemy takie możliwości jak: topienie czekolady, robienie jogurtu, wekowanie, przygotowywanie jajek na miękko, garowanie ciasta, blanszowanie czy sterylizacja.

Ogromne możliwości i prosta obsługa w dobrej cenie

Liczne funkcje piekarników Beko mogą sugerować, że ich obsługa jest dość skomplikowana, a cena bardzo wysoka. Nic bardziej mylnego! W modelach marki Beko, ogromne możliwości idą w parze z prostą obsługą. Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwą obsługę piekarnika.

Ponadto, piekarnik z funkcją parą wcale nie musi być drogi. Modele ze wspomaganiem parowym marki Beko zaczynają się już od sugerowanej ceny 1 399 zł. To przystępny koszt jak na urządzenie, które wpływa na komfort gotowania i umożliwia przygotowanie smacznych oraz zdrowych posiłków w szybki sposób.

Zdrowe jedzenie przygotujesz w jedną chwilę

Nie masz już więc wymówki. Jeśli tylko chcesz zdrowo się odżywiać, możesz zacząć choćby od zaraz. Brak czasu nie jest już ograniczeniem. Gotowanie czy pieczenie na parze nie wymaga wielogodzinnego stania w kuchni i doglądania potraw. Nastawiasz piekarnik i gotowe. A kiedy danie dochodzi w piekarniku, ty możesz chwilę odpocząć czy pobawić się z dziećmi.