Jak oszczędzać na zakupach drogeryjnych? Pomoże nam w tym aplikacja Rossmann

Korzystanie z promocji i kupowanie tego, co akurat nam się kończy, może podreperować nasz budżet. Jak robić przemyślane zakupy i oszczędzić? Pomoże Ci w tym między innymi wygodna aplikacja Rossmann.

  Czy wszystko jest Ci potrzebne? Zrób listę  

Wielu z nas weszło w nawyk sporządzania listy zakupów przed wizytą w sklepach - w tym w drogeriach. Zobacz, co już posiadasz i możesz jeszcze wykorzystać. Sprawdzaj jakie kosmetyki i chemia gospodarcza się kończą. W robieniu listy zakupów pomoże ci też specjalna aplikacja.

Dzięki nowym technologiom nie musimy nosić ze sobą kartki i pamiętać o spisywaniu przed wyjściem czego potrzebujemy z drogerii. Na bieżąco możemy wyszukiwać i dodawać produkty do listy, przeglądać co jest polecane przez innych i wreszcie łatwiej znaleźć je w sklepie. Kolejną zaletą są dodatkowe rabaty. Aplikacja nie wymaga od nas posiadania przy sobie na przykład  wyciętego z gazety kodu rabatowego, czy karty lojalnościowej - wystarczy nam telefon. Jak dokładnie działa aplikacja Rossmann? 

Planuj zakupy z aplikacją Rossmann i kupuj je łatwej w drogerii 

Rossmann to jedna najpopularniejszych drogerii w naszym kraju, którą odwiedzają miliony Polaków. Wychodząc naprzeciw swoim klientom, firma stworzyła aplikację, dzięki której nie tylko łatwiej zrobisz zakupy, lecz także zaoszczędzisz.  

Aplikacja ma dwa wymiary - „Planuję zakupy” oraz „Jestem w drogerii”. W ramach tego pierwszego dostępna jest funkcjonalność "Lista +". Za pomocą wyszukiwarki klasycznej, głosowej oraz skanera znajdziemy produkty, które chcemy kupić. Jeśli już jesteśmy w Rossmannie korzystamy z drugiego wymiaru aplikacji - "Jestem w drogerii". Produkty z naszej listy ułożą się zgodnie z kolejnością, z jaką są poukładane w drogerii Rossmann, którą wskażesz w aplikacji jako ta, w której zrealizujesz zaplanowane wcześniej zakupy. Kiedy przytrzymamy palcem dany artykuł z naszej Listy+, aplikacja wskaże, gdzie dokładnie się znajduje w danym Rossmannie. 

"Lista +" 

Funkcja "Lista +" pomoże nam sporządzić listę zakupów w drogerii. Ponadto możemy też sprawdzić, jakie produkty z danej kategorii są najpopularniejsze wśród kupujących lub polecane dla nas (w oparciu o to, czego szukamy i co kupowaliśmy do tej pory) i poczytać opinie innych użytkowników.

Nie zawsze jednak pamiętamy o tym, co jest nam potrzebne. Inteligenta aplikacja podpowiada, które produkty, jakie do tej pory kupowałyśmy, nam się kończą, dzięki funkcjonalności - „Sprawdź, czy się nie kończy”.

Gdy mamy na liście pięć produktów dodanych do "Listy+" możemy skorzystać z rabatów, które są przygotowane specjalnie dla nas. Ta zniżka od Rossmanna jest premią za przemyślane zaplanowanie zakupów z aplikacją. Poza tym w aplikacji od 16.06.2020 r. są dostępne kupony promocyjne - na przykład „2+2 gratis” do wykorzystania w ramach "Listy+". Co ważne, można je aktywować dokładnie wtedy, kiedy potrzebujemy. Dzięki temu unikniemy robienia zapasów kosmetyków, które potem zużywamy przez długi czas.  

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Kod rabatowe w aplikacji RossmannKod rabatowe w aplikacji Rossmann fot. materiały reklamowe

Niewątpliwą zaletą funkcji “Lista +” jest to, że możemy ją udostępnić osobie, która zrobi zakupy za nas. To naprawdę szalenie wygodne i bezpieczne. Nie musimy się martwić, czy nasz partner kupi dokładnie to, co chcemy. Mając zdjęcie i nazwę produktu z łatwością znajdzie to, czego szuka, bo aplikacja prowadzi klienta po sklepie podczas robienia zakupów. To zdecydowanie ułatwia sprawunki.  

Rozważne zakupy to nie tylko oszczędność pieniędzy 

Korzystanie z aplikacji Rossmann to nie tylko wygoda i oszczędność. Podczas zakupów zbieramy punkty, które wspierają akcję „Pomagamy jak umiemy”. W ramach niej przeznaczane są środki na cele charytatywne – m.in. dla fundacji oraz na ochronę środowiska.

Drobne zmiany w planowaniu zakupów i zużywaniu kosmetyków pomogą ci zaoszczędzić pieniądze, a także przyczynić się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.

Aplikacja RossmannAplikacja Rossmann fot. materiały promocyjne

Aplikacja RossmannAplikacja Rossmann fot. materiały promocyjne

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Jak oszczędzać na zakupach drogeryjnych? Pomoże nam w tym aplikacja Rossmann
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl