Świeże, miękkie i pachnące ubrania po każdym praniu? Fit mama Edyta Litwiniuk zdradza swój sprawdzony sposób

Ile razy zdarzyło się, że wyjmowaliście pranie z pralki i wcale nie pachniało tak, jak byście chcieli? Mimo użycia odpowiednich środków, nie do końca było czuć oczekiwaną świeżość. Jest jednak świetny sposób na to, aby raz na zawsze pożegnać się z tym problemem i cieszyć się, że wasze ubrania będą za każdym razem cudownie i, co bardzo ważne, długo pachnieć. Wystarczy, że stworzycie swoją parę idealną razem z Lenor.

- Z przyjemnością sięgnęłam po płyn do płukania tkanin i perełki zapachowe Lenor Spring Awakening. Urzekł mnie zapach wiosennych kwiatów z nutą białego cedru i paczuli. Uwielbiam ten moment, kiedy wchodzę do garderoby, a tam unosi się woń świeżego prania - opowiada nam trenerka i dietetyczka Edyta Litwiniuk, która już wybrała swoją parę idealną.

Wy też możecie to zrobić i cieszyć się cudownym zapachem ubrań. Co więcej, może on z wami pozostać jeszcze dłużej. Jak to osiągnąć? To bardzo proste. Wystarczy, że użyjecie jednego z trzech płynów do płukania z kolekcji Lenor (pozwoli wam cieszyć się uczuciem świeżo wypranych ubrań czy pościeli nawet przez cały tydzień) i połączycie go z perełkami zapachowymi dostępnymi w tym samym wariancie.

Do wyboru są trzy pary idealne: Lenor Spring Awakening (zapach wiosennych kwiatów z nutami paczuli i białego cedru), Lenor Amethyst and Floral Bouquet (orzeźwiająca bergamotka oraz bukiet delikatnych frezji i świetlistego jaśminu) oraz Lenor Gold Orchid (kusząca wanilia, a także nuty mimozy, róży miododajnej i kremowej brzoskwini).

Edyta Litwiniuk postawiła na pierwszą opcję i nie żałuje. Dzięki temu, że kolekcja Lenor składa się aż z trzech par idealnych, wy też będziecie mogli wybrać swoją ulubioną. - Zdecydowanie zahipnotyzował mnie zapach i to, jak długo utrzymuje się na ubraniach. Biegając w marynarce między spotkaniami, mam dodatkową energię, gdy czuję zapach wiosennych kwiatów unoszący się z moich ubrań - dzieli się wrażeniami trenerka.

Jak stosować płyn i perełki Lenor, aby osiągnąć długotrwały zapach? Przede wszystkim możecie używać ich osobno lub razem, jeżeli zależy wam na wzmocnieniu doznań. Najpierw zastosujcie swój ulubiony środek do prania - kapsułkę, proszek lub płyn. Perełki wsypcie bezpośrednio do pustego bębna pralki - możecie ich użyć tyle, ile chcecie, aby uzyskać zapach, któremu trudno będzie się oprzeć. Wszystko zależy od tego, jaka intensywność was zadowoli. Następnie włóżcie pranie do pralki, a na koniec dodajcie płynu do płukania Lenor w ulubionym wariancie. Dzięki temu wasze ubrania będą bardziej miękkie, a aromaty wzajemnie się uzupełnią, gwarantując długotrwały zapach.

Unikalny zapach dzięki unikalnemu systemowi

Przyjemną miękkość ubrań po użyciu płynu Lenor potwierdza Edyta Litwiniuk. - Oprócz oczywiście magicznego zapachu, płyn do płukania Lenor sprawił, że ubrania są bardziej miękkie i delikatniejsze. Podoba mi się też to, że można spotęgować zapach, używając jednocześnie perełek i tworząc z nich parę idealną. Dzięki temu towarzyszy mi on jeszcze dłużej - zachwala trenerka.

Jak to się dzieje, że perełki zapewniają zapach na tak długo? Odpowiada za to unikalny system opatentowany przez Lenor, który sprawia, że na tkaninie osadza się większa ilość perfum. To największa innowacja w praniu od 50 lat. Dodatkowo perełki mają wygodne opakowanie zaprojektowanie w oryginalny sposób, wystarczy je bowiem nacisnąć, aby sprawdzić, jak pachną. Efekt długotrwałej świeżości, wasze ubrania będą zawdzięczać też zmianie nośnika zapachu w płynach Lenor. Dzięki niemu, perfumy uwalniają się stopniowo, przy każdym poruszeniu tkaniną.

Macie więc gotową receptę na to, aby wasze ubrania zawsze długotrwale pachniały świeżością. Przekonacie się, że przyjemnie miękka i wspaniale pachnąca odzież doda wam energii i pewności siebie w codziennych obowiązkach.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Świeże, miękkie i pachnące ubrania po każdym praniu? Fit mama Edyta Litwiniuk zdradza swój sprawdzony sposób
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl