#ŚwiętujŚwięta i rezerwuj świąteczne potrawy w ramach Delivery Week 2!

Nie masz czasu i ochoty na wielogodzinne przedświąteczne gotowanie? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie! W ramach trwającej drugiej edycji Delivery Week oferta poszerza się o menu świąteczne, które można zamawiać z warszawskich restauracji. Doświadczenia świąteczne można rezerwować do 22 grudnia na stronie https://restaurantclub.pl/side-events-listing?location=5-Warszawa. Spiesz się - ich liczba jest ograniczona!

#SmakujPotrawy z najlepszych restauracji

W świątecznej akcji Delivery Week - Festiwalu na wynos organizowanego przez Restaurant Week Polska - bierze udział wiele wyjątkowych warszawskich restauracji. Wśród nich między innymi Elixir Dom Wódki, Po Wiśle, Art Sushi czy Brasserie Warszawska. Zgodnie z zapowiedzią w kolejnych dniach dołączą inne miasta m.in. Kraków, Łódź czy Szczecin. Pełna lista restauracji dostępna jest na stronie https://restaurantclub.pl/side-events-listing?location=5-Warszawa.

Utalentowani Szefowie Kuchni przygotują dla festiwalowych Gości wyjątkowe doświadczenia świąteczne na wynos. W cenie 100-250zł/osoba Goście mogą sami komponować menu świąteczne lub wybierać gotowe zestawy. Wśród najciekawszych potraw znajdziemy: tatar z jelenia ze szczypiorkiem, piklami i majonezem grzybowym (Brasserie Warszawska), halibut z sosem cytrynowym (Elixir by Dom Wódki), sandacz z sosem z szyjek rakowych (Po Wiśle) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń.

Zgodnie z festiwalową tradycją świąteczne menu można rezerwować każdego dnia do 22:00 na kolejny dzień i następne, aż do 22 grudnia. Ideą Delivery Week jest wzbogacenie świątecznych i poświątecznych doświadczeń restauracyjnych z bliskimi. To najlepszy wygodny wybór dla tych, którzy nie mają czasu na przedświąteczne gotowanie!

Na Prezent

Jeśli nie masz pomysłu na tegoroczny prezent, koniecznie zajrzyj na stronę https://RestaurantClub.pl. Restaurant Club, którego twórcami są organizatorzy najpopularniejszego w Polsce Festiwalu gastronomicznego Restaurant Week, we współpracy

z siecią hoteli Sheraton, Marriott, The Westin oraz Bristol zapraszają do rezerwacji wyjątkowych doświadczeń na prezent. W ofercie znajdziemy m.in. weekendowy pobyt z kolacją w najwyżej położonym barze w Polsce! Nocleg dla dwóch Gości w Corner Junior Suite ze wspaniałym widokiem na Warszawę, śniadaniem i koktajlem oraz kolacją degustacyjną w Panorama Sky Bar na 40. piętrze to pasmo najmilszych doświadczeń w Marriott Warsaw Hotel, sesja zdjęciowa w The Westin Warsaw w chmurach z poczęstunkiem i prosecco to wyjątkowa pamiątka i pomysł na prezent dla pary młodej, przyjaciółek, na wieczór panieński czy po prostu dla rodzica z dzieckiem. Vouchery można rezerwować na stronie https://RestaurantClub.pl do 31 grudnia. Nie zwlekaj! Już dziś zadbaj o najlepsze prezenty dla swoich Bliskich!