Elektronika "psuje" twoje idealne wnętrze? Ten laptop będzie ozdobą

Dom to przystań, w której czujesz się bezpiecznie. Regenerujesz się po pracy, spędzasz czas z bliskimi. W odprężeniu bez wątpienia pomogą harmonijne wnętrze oraz dostosowane do naszych potrzeb sprzęty. Na rynku pojawi się nowy, bardzo estetyczny laptop, który z powodzeniem wykorzystasz zarówno do pracy, jak i relaksu.

Ascetyczne wnętrze  

Wnętrze naszego mieszkania i domu warto zarówno dopasować do naszych potrzeb, jak i zadbać o jego estetykę. Od wielu lat architekci przyzwyczajają nas do minimalistycznych przestrzeni, w których każdy, nawet najmniejszy detal jest przemyślany. Takie wnętrze dopełniają urządzenia elektroniczne, jeśli są pięknie wykonane, dodają elegancji nie tylko nam, ale i naszemu mieszkaniu. Już wkrótce w Polsce zadebiutuje HP Spectre x360 14. Powstał on z myślą o osobach, które cenią sobie estetykę. Obudowa wykonano z eleganckiego aluminium i dostępna jest w trzech kolorach: czarnym - Nightfall black, srebrnym -  Silver lub niebieskim - Poseidon Blue. Laptop nie zakłóca wnętrza, jest w nim eleganckim dodatkiem.  

Co więcej, HP Spectre x360 14 ma wydajną baterię, nie wymaga częstego ładowania, dzięki czemu po kabel możemy sięgać raz dziennie. Trzymaj go jednak zawsze pod ręką - pamiętając, aby ładować laptopa, dopiero kiedy ma słabą baterię.   

Minimalizm - mniej sprzętów  

Urządzając wnętrze, pomyśl o tym, czego faktycznie potrzebujesz. Wybierając sprzęty, zastanów się, które z nich kompleksowo spełnią twoje oczekiwania.  

Wiele osób zamienia na przykład prywatne komputery na rzecz poręcznych tabletów. Nie trzeba jednak rezygnować z funkcji, jakie oferuje nam tylko laptop, mając przy okazji wygodny sprzęt do domowego surfowania po internecie. Obydwa gadżety łączy w sobie konwertowalny komputer przenośny HP Spectre x360 14, który w każdej chwili można zamienić w poręczny tablet.  

Jest bardzo lekki i ma wydajną baterię. Z łatwością będziesz się z nim przemieszać po domu oraz ustawisz w wygodnej dla siebie konfiguracji. Taki laptop sprawdzi się zarówno do pracy biurowej (ma wejście USB i możesz go podłączyć na przykład do drukarki) jak i w domu na przykład, kiedy puszczasz dziecku bajkę czy gotujesz, korzystając z przepisów z internetu. 

Konwertowany laptop HP Spectre x360 14Konwertowany laptop HP Spectre x360 14 fot. materiały promocyjne

Work life balance 

Ascetyczne wnętrze pomaga się zrelaksować i wyciszyć. Jednak nawet najpiękniejsze i najbardziej funkcjonalne mieszkanie, nie zapewni nam błogiego oddechu, jeśli sami nie zadbamy o nasz komfort psychiczny. Ostatnie miesiące wystawiły nas na wiele prób, a jedną z nich jest połączenie (w jednej przestrzeni) życia zawodowego z prywatnym. Niezależnie od posiadanego metrażu, musieliśmy zorganizować sobie domowe biuro. Niestety nie u każdego jest to oddzielne pomieszczenie... Wiele z nas ma stanowisko pracy w salonie, na stole w kuchni czy sypialni. Czy da się tak funkcjonować na dłuższą metę? Tak, jeśli zadbamy o kilka szczegółów.  

Postaraj się, żeby komputer w miarę możliwości nie zakłócał wnętrza. Jeśli masz klasycznego peceta możesz go schować w "ukrytym biurze", czyli na biurku ukrytym na przykład za frontem szafy przesuwnej czy w specjalnej meblościance. Dużo łatwiejsze będzie natomiast korzystanie z laptopa, którego można przenosić między pomieszczeniami, a także schować. To ważne, żeby przyzwyczaić się do wyłączania komputera, by po pracy nie rozpraszały nas dźwięki przychodzących maili czy migająca dioda.  

HP Spectre x360 14 wygodny również do pisana ręcznieHP Spectre x360 14 wygodny również do pisana ręcznie fot. materiały promocyjne

Work life balance z  HP Spectre x360 14Work life balance z HP Spectre x360 14 fot. materiały promocyjne

Po skończonej pracy zadbaj o jakąś rozrywkę, na przykład taką, która da oddech twoim oczom. O tym również pomyśleli twórcy HP Spectre x360 14, bo wyposażyli go w cztery głośniki z technologią HP Audio Boost. Są one fachowo dopasowane przez ekspertów Bang & Olufsen i dzięki nim słuchanie to przyjemność. Możesz odprężyć się przy muzyce lub za sprawą audiobooka przenieść do świata ulubionego bohatera.  

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Elektronika "psuje" twoje idealne wnętrze? Ten laptop będzie ozdobą
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl