Komputer nie mieści się do ulubionej torebki? To już przeszłość. Zobacz, co potrafi HP Spectre

Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy tworzysz z dala od domu, w zapewnieniu sobie pełnego komfortu przyda ci się poczucie, że jesteś niezależna i nic cię nie ogranicza. Wybór odpowiedniego sprzętu do pracy będzie w tym przypadku kluczowy.

To, co można znaleźć w damskiej torebce, jest już owiane legendą. Według znawczyń tematu torebka powinna spełniać funkcję mini apteczki, mini lodówki, drogerii, sklepu z artykułami biurowymi - te dwa ostatnie również w wersji mini. Mini powinien być też laptop, który służy w wypełnianiu obowiązków służbowych, do nauki lub do pracy twórczej zarówno w dostosowanych do tego warunkach (np. biuro, gabinet), jak i w miejscach, gdzie do niedawna nie wyobrażałabyś sobie, że przyjdzie ci słuchać wykładu, uczestniczyć w webinarze albo spotkaniu online, jak np. na plaży lub w parku. Torebka natomiast nie musi być ze stretchu, żebyś mogła pomieścić w niej wszystko to, czego wymaga od ciebie aktywny dzień.

Małe jest piękne…

… i zdecydowanie praktyczne. Parametry, jakie posiada konwertowalny komputer przenośny HP SPECTRE x360, będą potrafiły zadowolić użytkowniczkę, która wymaga od laptopa, żeby był przyjemny dla oka i zawsze pod ręką. Jest dostępny w wersji o przekątnej ekranu 13 i 15,5 cala, a od marca również 14 cali. Oba warianty są niezwykle przyjazne w podróży - przenoszeniu ze spotkania na spotkanie lub gdy przypomni ci się coś ważnego i musisz go otworzyć np. w taksówce. Mniejszy laptop ma tylko 14,5 mm grubości i waży zaledwie 1,32 kg, więc nie dociąży twojej i tak już przeładowanej torebki. Natomiast 15,5-calowy laptop liczy sobie 19,3 mm grubości oraz 2,17 kg wagi. Jednak to nie tylko jego wymiary sprawiają, że jest on tak wygodny w użytkowaniu. Za sprawą obracanej konstrukcji możesz zamienić swój smukły laptop w tablet z ekranem dotykowym, albo notatnik i pisać rysikiem.

Transport laptopa w torebce - nawet jeśli posiadasz do niego specjalne etui lub przegródkę - wiąże się z ryzykiem zarysowania lub uszkodzenia sprzętu. Szlifowana, aluminiowa obudowa laptopa HP SPECTRE jest nie tylko elegancka, ale sprawia, że jest on lekki oraz bardziej odporny na możliwe rysy powstałe w ciągu całego dnia wkładania go i wyjmowania, często również w pośpiechu - a w takich okolicznościach łatwiej o wypadki. Sam ekran również powinien być (i jest) bardziej wytrzymały. Szkło Corning Gorilla Glass NBT, którym pokryto wyświetlacz, zapewnia odporność na uderzenia i zarysowania.

A woman carrying a HP ENVY in a HP 14.0' Premium Ladies Sleeve.A woman carrying a HP ENVY in a HP 14.0' Premium Ladies Sleeve. Doug Adesko

Odłącz się

Jeśli możesz sobie pozwolić na to, żeby pracować z każdego miejsca na Ziemi lub przynajmniej posmakować takiego życia przez moment, to ostatnia rzecz, jakiej chcesz to panika, gdy bateria w laptopie jest na wyczerpaniu oraz sprint z plaży w poszukiwaniu źródła zasilania. Producent HP Spectre x360 deklaruje 22 godz. 30 min czasu pracy akumulatora dla 13-calowego laptopa oraz 17 godz. 30 min w przypadku 15,5-calowego sprzętu. Z nim praca “w terenie” jest też możliwa dzięki wyjątkowemu ekranowi, na którym każdy z ośmiu milionów pikseli będzie wyraźnie widoczny nawet w jasnym świetle dziennym. Z kolei podświetlana klawiatura pozwala na obsługę komputera również wtedy, gdy na zewnątrz ciemno, a sztucznego oświetlenia brak.

Bezpieczeństwo wsparte technologią

Praca poza biurem lub domem może wymagać od ciebie wzmożonej czujności i zwrócenia szczególnej uwagi, by ludzie dookoła nie dowiedzieli się o tobie i twoich projektach zbyt wiele. Do zabezpieczenia informacji, które wyświetlisz na ekranie swojego HP Spectre x360, będziesz mogła użyć funkcji ochrony prywatności ekranu HP Sure View. Aktywujesz ją przyciskiem F1 i masz pewność, że dla osób postronnych twój ekran będzie zaciemniony, podczas gdy z twojego miejsca widoczność nadal będzie doskonała.

Opcja włączania i wyłączania kamery przy użyciu jednego guzika w obudowie pomaga dbać o twoją prywatność, np. podczas rozmów i wideokonferencji. Podobnie działa - bo gwarantując bezpieczne użytkowanie laptopa i ochronę twoich danych - czytnik linii papilarnych, którym zalogujesz się do komputera.

Jak przygotować się na dzień poza domem?

Lepiej nie dać się zaskoczyć, gdy kalendarz pęka w szwach. Dlatego to, co spakujesz na cały dzień do torebki, musi spełniać wszystkie twoje oczekiwania i odpowiadać na twoje potrzeby. Do dużej torebki, zmieści się i laptop HP Spectre x360.

 
Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Komputer nie mieści się do ulubionej torebki? To już przeszłość. Zobacz, co potrafi HP Spectre
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl