Naturalnie wegański manicure? Teraz to możliwe! Zadbaj o swoje paznokcie w stylu eco-friendly

Coraz więcej kobiet zwraca uwagę na to, czy kosmetyki przez nie stosowane, są ekologiczne. Na szczęście na rynku są już dostępne dobrej jakości produkty ze składnikami pochodzenia naturalnego. Dzięki temu panie mogą wyglądać pięknie i jednocześnie dbać o środowisko. Odpowiedzią na ich potrzeby są klasyczne lakiery z linii plant-based wonder od NEONAIL, która zawiera 77 proc. składników pochodzenia naturalnego, a surowce użyte w lakierach pochodzą z biomasy roślinnej - z trzciny cukrowej, pszenicy, manioku i kukurydzy.

W 2021 roku paznokcie już nie tylko mają wyglądać estetycznie, ale także odzwierciedlać nasz nastrój, upodobania i podobnie jak ubiór, mówić o tym, kim jesteśmy. Nie boimy się odważnych kolorów ani wzorów, to one pomagają nam wyrażać siebie. Teraz manicure może być w stu procentach zgodny z naszą filozofią. A jeśli dbamy o ekologię, musimy koniecznie sięgnąć po wegańskie lakiery do paznokci.

Z myślą o świadomych klientkach wybierających kosmetyki, których nie testowano na zwierzętach, bazujące na naturalnym składzie, NEONAIL stworzyło plant-based wonder, nową linię lakierów klasycznych, których zawartość to w 77 proc. składniki pochodzenia naturalnego, a surowce użyte w produktach pochodzą z biomasy roślinnej – z trzciny cukrowej, pszenicy, manioku i kukurydzy

Co to znaczy, że kosmetyk jest wegański?

Świadomość społeczna dotycząca chęci dbania o środowisko jest coraz większa. Pojęcie weganizm do niedawna kojarzony był głównie z dietą. Zyskuje ono jednak coraz szersze znaczenie. Wszystko dzięki rozwiązaniom, które pozwalają chronić środowisko na różne sposoby. Jednym z nich jest zakup wegańskich produktów. Klientki, które chcą wykazać się proekologiczną postawą, powinny zatem postawić na takie właśnie kosmetyki. Radzimy, jak rozpoznać, które są wegańskie.

Kosmetyki wegańskie to produkty, które nie zawierają w swoim składzie substancji pochodzenia zwierzęcego oraz nie są testowane na zwierzętach. Podczas produkcji wegańskich kosmetyków nie są także wykorzystywane żadne składniki odzwierzęce (jak np. mleko, czy pyłek pszczeli). Wegańskie kosmetyki są bezpieczne zarówno dla delikatnej, skłonnej do podrażnień skóry, jak i środowiska.

Kosmetyki wegański - nowa kolekcja lakierówKosmetyki wegański - nowa kolekcja lakierów NeoNail

Odcienie inspirowane naturą 

W ofercie lakierów z wegańskiej linii od NEONAIL, dostępnych jest aż 30 kolorów, a także bazo/top (Sprawdź szczegóły na stronie internetowej NeoNail). Nakrętka do lakieru posiada certyfikat FSC i PEFC, tzn., że drewno pochodzi wyłącznie z legalnych, certyfikowanych źródeł. Produkowana jest w zgodzie z obowiązującymi przepisami UE. Ponadto lakiery z nowej linii NEONAIL zostały wzbogacone o wapń i magnez, dzięki czemu pielęgnują i poprawiają kondycję paznokci.

Lakiery wegańskie są idealne dla kobiet świadomych ekologicznie, weganek, wegetarianek oraz tych, które po prostu dbają o swoje zdrowie i wybierają naturalne produkty do pielęgnacji oraz kosmetyki.

NEONAILNEONAIL materiał promocyjny

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Naturalnie wegański manicure? Teraz to możliwe! Zadbaj o swoje paznokcie w stylu eco-friendly
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl