Prawdziwe święto łowców okazji. Skorzystaj ze Smart! Week i sprawdź, jak oszczędzać przez cały rok

Wystartował festiwal niskich cen na Allegro. Przez cały tydzień wiele produktów możemy kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej. Poznajcie szczegóły akcji i dowiedzcie się, kto w tym roku będzie mógł skorzystać z wyjątkowych promocji.

Zakupy w sieci stały się w ostatnich latach nieodłączną częścią naszego życia. Coraz lepiej odnajdujemy się w gąszczu sklepów internetowych, wybieramy sprawdzone i zaufane oferty. Dla wielu z nas ważne jest, by zakupy były jak najbardziej atrakcyjne cenowo. Nie dziwi więc fakt, że usługi takie jak Allegro Smart! są coraz bardziej popularne. 

Allegro Smart! już od kilku lat pozwala nie tylko na darmową przesyłkę do domu, lecz także do kilkudziesięciu tysięcy punktów odbioru w całym kraju. Poza tym otwiera drzwi do wielu specjalnych ofert, takich jak na przykład Smart! Week, czyli tydzień wyjątkowych promocji. 

Dodatkowo, od 23 września Allegro uruchomiło promocję i obniżyło minimalną wartość zamówienia objętego darmową dostawą kurierską z 80 do 40 zł. Wszystko w ramach programu Allegro Smart! Darmowe dostawy "pod drzwi" są dzięki temu dostępne także dla tych, którzy nie mają łatwego dostępu do punktów odbioru, a chcą skorzystać z okazji zakupowych, takich jak Smart! Week. Promocja potrwa do 3 stycznia 2022.

Smart! Week, czyli festiwal atrakcyjnych promocji 

W tym roku Smart! Week trwa do niedzieli, 3 października. W tym czasie klienci platformy mają dostęp do różnych wyjątkowych promocji. Przez cały tydzień ceny wielu produktów mogą być niższe nawet o kilkadziesiąt procent. Przykładowo, Apple Iphone 12 128GB kupimy za 3,599 PLN (zamiast 4249 PLN), a ekspres automatyczny De'Longhi ECAM za 1099 PLN (zamiast 1549 PLN).  

Smart! Week - kto może skorzystać? 

Jednak to nie koniec. W tym roku Smart! Week jest dostępny dla większej liczby osób niż dotychczas. Obejmuje na przykład klientów Smart! Student, czyli opcji stworzonej z myślą o studentach posiadających aktywne konta na Allegro. Dzięki niej uzyskują oni pół roku darmowego dostępu do usługi Smart!. Ze specjalnych promocji w czasie Smart! Week mogą skorzystać także osoby, które aktywowały Smart! na Start, czyli Allegro Smart! na okres próbny. W czasie festiwalu promocji został zniesiony limit pięciu dostaw. Przykładowo, osoba, która jakiś czas temu uruchomiła Smart! na Start i wykorzystała już 4 z 5 bezpłatnych dostaw, w czasie Smart! Week może liczyć na nielimitowane dostawy. 

Do festiwalu promocji dostęp mają również użytkownicy Allegro Family. Usługa ta pozwala użytkownikom połączyć konto z kontami ich bliskich. Jak to działa? Organizator wysyła pozostałym członkom zaproszenie do grupy e-mailem. Jeśli osoby te nie mają kont na Allegro, mogą szybko zarejestrować własne konta, które zostaną automatycznie dodane do rodzinnej grupy. Co istotne, organizator może dzielić się swoimi benefitami z innymi członkami. To na przykład darmowe dostawy w ramach Allegro Smart! 

Szybkie zakupy dla łowców promocji 

Warto wspomnieć także o nowości, czyli Allegro Pay. Użytkownicy, którzy aktywują usługę i dokonają zakupów w czasie trwania Smart! Weeka będą mogli rozłożyć płatność na 10 rat z oprocentowaniem 0 procent. W ramach Allegro Pay możliwe jest też rozbicie płatności nawet na 20 rat (RSSO* wynosi 7,44 proc. w skali roku).

Poza tym dzięki tej opcji zakupy są znacznie szybsze. W tym przypadku płatność sprowadza się tylko do jednego kliknięcia. Nie musimy przebijać się potem przez systemy płatności, co jest zwłaszcza ważne w przypadku łowców promocji, którzy chcą polować na ograniczone liczbowo oferty. Warto więc zainteresować się tą usługą przed Allegro Smart! Week. 

Atrakcyjne promocje i darmowa dostawa 

Kupując na Allegro macie dostęp aż do ponad 200 mln ofert. W serwisie jest praktycznie wszystko. Od kosmetyków, poprzez artykuły dla dzieci, odzież, wyposażenie domu, komputery, sprzęt AGD, aż po części samochodowe. Dlatego też w czasie Smart! Week na pewno znajdziecie jakąś ciekawą ofertę dla siebie. A dzięki Allegro Smart! nie będziecie musieli martwić się kosztami wysyłek.

___________

* Przykłady reprezentatywne: dla opcji spłaty w ciągu 30 dni: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0 proc., całkowita kwota kredytu: 500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 500 zł, oprocentowanie stałe 0 proc., całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), umowa na 30 dni. Dla opcji spłaty w ciągu 3 miesięcy: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0 proc., jeśli korzystamy z pakietu Smart!, całkowita kwota kredytu: 849,90 zł, całkowita kwota do zapłaty: 849,90 zł, oprocentowanie stałe 0 proc., całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 3 równe miesięczne raty w wysokości po: 283,30 zł. Dla opcji spłaty w ciągu 5-20 miesięcy: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 7,44 proc., całkowita kwota kredytu: 1027 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1061,20 zł, oprocentowanie stałe 7,2 proc., całkowity koszt kredytu: 34,20 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 34,20 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości po: 106,12 zł.  

Kalkulacje na dzień 08.03.2021 r. dokonane na reprezentatywnych przykładach. Umowa o kredyt konsumencki zawierana z Allegro Pay sp. z o.o. po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, za pośrednictwem Allegro.pl sp. z o.o., umocowanej do czynności faktycznych dot. zawierania i wykonywania umów o kredyt konsumencki. Wymagana aktywna usługa Allegro Pay. To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego. 

Weź udział w dyskusji:
Prawdziwe święto łowców okazji. Skorzystaj ze Smart! Week i sprawdź, jak oszczędzać przez cały rok
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl