Zaoszczędź bez ruszania się z domu. Osiem dni przecen z okazji Black Friday

Święto wyprzedaży na Allegro w tym roku rozpoczyna się już w poniedziałek 22 listopada i trwa aż osiem dni. W tym czasie możecie skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji - z obniżkami nawet do minus 70 procent.

Black Friday, czyli święto wyprzedaży, to tradycja pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W ostatni czwartek listopada Amerykanie obchodzą Święto Dziękczynienia. Dzień ten jest wolny od pracy, dlatego też wielu Amerykanów bierze urlop w piątek, przedłużając sobie w ten sposób weekend. Fakt ten został wykorzystany przez sprzedawców. W tym czasie obniżają ceny, zachęcając do zakupów. Z biegiem lat Black Friday stał się tygodniem wyprzedaży, czyli Black Week.

Od kilku lat święto wyprzedaży organizowane jest także w naszym kraju. Coraz więcej sklepów decyduje się na sezonowe wyprzedaże i czyszczenie magazynów przed nadchodzącymi świętami. Do sklepów stacjonarnych dołączyły również sklepy internetowe. Pierwotnie miały one oferować specjalne oferty w Cyber Monday, które wypada w najbliższy poniedziałek tuż po Czarnym Piątku. Obecnie jednak coraz więcej sklepów i platform odchodzi od tej zasady i wydłuża święto wyprzedaży na znacznie dłuższy okres.

Black Week: Osiem dni przecen na Allegro

W tym roku Black Friday wypada 26 listopada. Jednak w niektórych miejscach akcje promocyjne startują znacznie wcześniej. Na Allegro święto wyprzedaży rozpoczyna się w tym roku 22 listopada i trwa aż 8 dni (do poniedziałku 29 listopada). W tym czasie na platformie będą dostępny setki tysięcy ofert w okazyjnych cenach. Co istotne, nowe okazje będą pojawiać się każdego dnia. Użytkonicy będę otrzymywali powiadomienia o nowych ofertach, a wszystkie promocje można śledzić na: https://allegro.pl/strefaokazji/black-friday

Black Week na Allegro obejmuje produkty z najpopularniejszych kategorii, takich jak moda, uroda, elektronika, gry, zabawki, sprzęt AGD/RTV i wiele innych. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Czekają na was atrakcyjne ceny z obniżkami nawet do minus 70 procent. Możecie więc skorzystać z wyjątkowych okazji bez ruszania się z domu. Przykładowo, za Ekspres De'Longhi ECAM zapłacicie w tym czasie 1399 PLN (zamiast 1799 PLN), a za Telewizor LG OLED 65C11 5999 PLN (zamiast 7999 PLN). Inne atrakcyjne promocje to między innymi:

  • Konsola Nintendo SWITCH Neon Red & Blue. Cena: 1099 PLN (zamiast 1379 PLN);
  • Lalka Barbie Producentka Muzyczna. Cena: 40 PLN (zamiast 80 PLN);
  • Zestaw 3 x Pieluszki Pampers Premium Care. Cena: 207,98 PLN (zamiast 311,70 PLN).

Konsola Nintendo SWITCH Neon Red & BlueKonsola Nintendo SWITCH Neon Red & Blue materiał promocyjny

Darmowa i szybka wysyłka na Allegro

Na Allegro darmową i szybką wysyłkę do kilkudziesięciu tysięcy punktów odbioru w całym kraju zapewnia pakiet Smart! Jeśli jeszcze z niego nie korzystacie w czasie Black Week będziecie mogli wypróbować Smart! na Start lub zakupić pakiet w specjalnej, promocyjnej cenie - 39 zł za cały rok*.

To oznacza, że nowi oraz przedłużający roczny abonament użytkownicy, za dostęp m.in. do darmowych dostaw i zwrotów oraz specjalnej oferty Allegro Pay (raty 3 x 0%), zapłacą w przeliczeniu 3,25 zł miesięcznie. Poza tym Allegro przygotowało też specjalną ofertę dla klientów Allegro Pay, którzy uruchamiając lub przedłużając roczny pakiet Smart! w promocji za 39 zł, otrzymają 3 dodatkowe miesiące gratis (w sumie 15)*.

Allegro ma dla swoich klientów ponad 200 mln ciekawych ofert. Na platformie znajdziecie praktycznie wszystko. Od zabawek, poprzez odzież, kosmetyki, sprzęt AGD, aż po części samochodowe. Dlatego w czasie święta wyprzedaży na pewno znajdziecie coś dla siebie!

*Roczny pakiet Allegro Smart! w obniżonej cenie oraz specjalna oferta dla klientów Allegro Pay są dostępne do 23 grudnia 2021 r.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Zaoszczędź bez ruszania się z domu. Osiem dni przecen z okazji Black Friday
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl