Gotowy do pracy w każdym miejscu. Ultralekki laptop, z którym chce się podróżować

Laptop jest nie tylko naszym narzędziem pracy, ale również może być kompanem w podróży. W końcu możemy na nim oglądać ulubione filmy i serialne, grać w gry czy rozmawiać ze swoimi bliskimi. W tym wypadku warto zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcje i procesor, ale również rozmiar i wagę.

Idealny do pracy zdalnej

Ostatnie dwa lata większości z nas uświadomiły, jak ważną częścią naszej pracy jest komputer. Pewnie nie raz w tym czasie frustrowaliście się, że coś nie działało, albo się zacinało. Laptop MSI Prestige 14 Evo nawet przy uruchomieniu wielu aplikacji w czasie rzeczywistym, jest w stanie pracować bez przykrych niespodzianek. Notebook z łatwością radzi sobie z pracami biurowymi i niewymagającą obróbką graficzną. Dzięki swojemu rozmiarowi zmieści się nie tylko do dedykowanej torby na laptopa, ale również do damskiej torebki, co z pewnością ułatwi życie wielu kobietom.

Laptop MSI Prestige 14 EvoLaptop MSI Prestige 14 Evo for. materiały promocyjne

Zwróćmy również uwagę na to, że praca zdalna, to nie tylko praca w domu, ale również w kawiarniach, restauracjach czy nawet w samolocie. Czasem w takich miejscach nie mamy możliwości podłączenia naszego laptopa do ładowania, ale dla tego notebooka nie jest to żaden problem. Komputer ten może pracować bez podłączenia do zasilania nawet przez 12 godzin. Co więcej, wystarczy już 15 minut ładowania, by móc pracować przez kolejne 1,5 godziny. To duże ułatwienie dla wszystkich tych, którzy uwielbiają pracować zdalnie w różnych miejscach. Ten laptop to także świetny kompan w podróży. Spakujemy go nawet do bagażu podręcznego i w każdym miejscu na świecie będziemy mogli na nim pracować, rozmawiać z bliskimi, czy oglądać ulubione seriale i filmy w najlepszej jakości.  

Seria Prestige została również wyposażona w specjalny zawias, który automatycznie podnosi i pochyla klawiaturę notebooka o 5 stopni, tak, aby uzyskać jak najlepszy kąt do wygodnego pisania. Zoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy sprawia, że pisanie jest bardziej komfortowe i precyzyjne. 

Laptop MSI Prestige 14 EvoLaptop MSI Prestige 14 Evo Materiał promocyjny

Stylowy w każdym calu

Nie od dziś wiadomo, że parametry komputera są ważne, ale zazwyczaj zwracamy także uwagę na jego wygląd. Kobiety zdecydowanie częściej przykładają uwagę do tego, by ich komputer pasował nawet do codziennych stylizacji. Ogromnym plusem tego modelu jest to, że waży zaledwie 1,29 kg i ma 14-calowy ekran. Aluminiowa obudowa i krawędzie o charakterystycznym diamentowym szlifie sprawiają, że ten komputer jest po prostu elegancki. Dzięki możliwości odchylenia o 180 stopni i położenia "na płasko" pokrywy z umieszczonym w niej wyświetlaczem oraz zmaksymalizowanej, dzięki cienkiej ramce, powierzchni ekranu, te notebooki ułatwią Ci dzielenie się pomysłami z klientami czy bliskimi osobami.

Laptop MSI Prestige 14 EvoLaptop MSI Prestige 14 Evo for. materiały promocyjne

Jeszcze lepsza wydajność  

Omówiliśmy już kilka ważnych kwestii, przejdźmy teraz do serca komputera, czyli procesora. Notebooki z serii Prestige wyposażone są w najnowsze procesory Intel Core i7 jedenastej generacji oraz karty graficzne z rodziny Intel Iris Xe, dzięki czemu laptopy mogą zaoferować użytkownikom nie tylko wysoką wydajność, ale również są wyjątkowo lekkie i mobilne. W ten sposób możecie być zawsze w ruchu i pracować w dowolnym miejscu. Ponadto to pozwoli wam pracować jeszcze szybciej, jeszcze lepiej i jeszcze wydajniej. 

System operacyjny w laptopach Prestige to Windows 10 i Windows 10 Pro, ten drugi szczególnie polecany jest jako rozwiązanie dla firm. Istnieje również możliwość bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 11, jednak kwalifikują się do tego jedynie wybranie modele laptopów.  Poza tym dostępna jest funkcja Windows Hello, dzięki której możecie zalogować się za pomocą systemu rozpoznawania twarzy lub odcisku palca.  To nie tylko znacznie bezpieczniejsza, ale również szybsza forma logowania niż tradycyjne wpisywanie hasła. 

Znajdź swojego technologicznego ulubieńca  

Laptop MSI Prestige 14 Evo to stylowa propozycja, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i elegancję, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Marka specjalizuje się również w laptopach dla fanów gier komputerowych.  W dniach od 15 marca do 8 maja 2022 roku możecie kupić wybrane laptopy nawet do 1100 zł taniej! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Więcej o: