Zaplanuj swoje włosy z nową aplikacją na telefon. Efekt tafli w 7 dni

Tafla na włosach to jeden z największych trendów ostatnich miesięcy. Jak możesz uzyskać ten efekt w warunkach domowych? Wbrew pozorom nie jest to aż takie trudne. Znamy sposób, który znacznie ułatwi ci to zadanie.

Efekt tafli na włosach to marzenie wielu z nas. By kosmyki wyglądały doskonale nie tylko po wizytach u fryzjera, niezbędna jest świadoma pielęgnacja. W ostatnim czasie w drogeriach pojawiło się mnóstwo kosmetyków dopasowanych do różnych typów włosów. To nie tylko szampony i odżywki, lecz także maski, peelingi, oleje, sera, produkty termoochronne. Wybór jest naprawdę ogromny. Przez to wiele osób ma problemy z doborem odpowiednich produktów.

Zdarza się też, że nie wiemy, jak wykonać poszczególne zabiegi. Jak często należy je powtarzać? Jak długo powinny trwać? Jakie ilości produktu są wskazane? Tego typu pytania dotyczą na przykład przynoszącego rewelacyjne efekty olejowania włosów czy peelingu skóry głowy. Do tego dochodzą tajemniczo brzmiące pojęcia związane z pielęgnacją. Często na samym początku wielu z nas nic nam one nie mówią. To m.in. OMO, porowatość włosów czy równowaga PEH. Warto więc ułatwić sobie to zadanie, by krok po kroku zaplanować swoją nową rutynę pielęgnacyjną, jak najlepiej dopasowaną do kosmyków.

Only BioOnly Bio materiał promocyjny

Plan pielęgnacyjny w twoim telefonie

Ogromną pomocą może okazać się aplikacja OnlyBio Stories, która poprowadzi cię za rękę w świecie pielęgnacji włosów. To świetny wybór nie tylko dla początkujących, lecz także nieco bardziej zaawansowanych. Znajdziesz w niej wszystko, co jest potrzebne, by świadomie o nie dbać - dokłady opis każdego dnia, instrukcje wszystkich rytuałów, listy potrzebnych produktów. Aplikacja jest darmowa.

Na samym początku po zainstalowaniu aplikacji warto rozwiązać test. Twoje odpowiedzi umożliwią stworzenie spersonalizowanego planu pielęgnacyjnego dopasowanego do potrzeb twoich włosów i skóry głowy. W teście odpowiesz na pytania dotyczące m.in. tego, jak często myjesz włosy, jak wiele czasu w ciągu tygodnia możesz poświęcić na rozbudowaną pielęgnację, czy masz jakieś problemy ze skórą głowy. Co więcej, na sam koniec testu możesz wskazać, jakie konkretne cele chcesz osiągnąć.

Only BioOnly Bio materiał promocyjny

Zaplanuj swoje włosy

Aplikacja OnlyBio Stories służy promowaniu i edukowaniu w zakresie świadomej pielęgnacji włosów. Dlatego też poza spersonalizowany planem znajdziesz w niej odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania, cenne wskazówki oraz filmy instruktażowe. Śmiało można więc stwierdzić, że jest to świetne kompendium wiedzy na temat świadomej pielęgnacji włosów.

Na koniec najważniejsze. Trzymanie się spersonalizowanego planu z aplikacji OnlyBio Stories, dostosowanego do potrzeb twoich włosów oraz twoich nawyków, pomoże ci uzyskać wymarzony efekt tafli. Twoje pasma będą w najlepszej możliwej kondycji - nawliżone, odżywione i bez rozdwojonych końcówek. Zaplanuj więc swoje włosy!

Only BioOnly Bio materiał promocyjny

Ciesz się rabatem -30% na wszystkie produkty do włosów marek OnlyBio po pobraniu aplikacji. Aplikacja do pobrania dostępna jest w Google Play [POBIERZ] oraz App Store [POBIERZ].

Więcej o: