5 praktycznych gadżetów, które chcielibyśmy mieć w swoim domu

Są produkty, których początkowo nie uznaje się za niezbędne, a po zakupie okazuje się, że nie wyobrażamy już sobie funkcjonowania bez nich. Wymieniamy pięć takich praktycznych gadżetów, które przydadzą się w domu.

Parownica do ubrań

Żelazko jest uznawane za jedno z podstawowych urządzeń domowych. Jednak ostatnio coraz większą popularność zdobywają także parownice. To urządzenie pozwala w łatwy i szybki sposób odświeżyć ubrania. Służy m.in. do zneutralizowania brzydkiego zapachu, pozbywaniu się zmechaceń, bakterii, pyłków, kurzu, czy nawet zanieczyszczeń. Parownice są dostępne w wersji ręcznej i stojącej, a ich używanie jest bezpieczne dla włókien materiału. W końcu każdemu z nas zależy na tym, by ubrania pozostały w jak najlepszej jakości i dobrze się na nas prezentowały. 

 Bezprzewodowy odkurzacz ręczny

 Wiadomo, że bezprzewodowy odkurzacz ręczny nie zastąpi klasycznego, który większość ma w domu , jednak sprawdzi się tam, gdzie ten tradycyjny nie dosięgnie. Dzięki niemu szybko i sprawnie posprzątamy okruchy, drobne, sypkie zabrudzenia (np. rozsypaną sól). Z łatwością także odkurzymy trudniej dostępne miejsca (wnętrza mebli), czy wyczyścimy tapicerkę. Odkurzacz ręczny przydaje się też m.in. do sprzątania auta - łatwo oczyścimy nim wnętrze samochodu. To bez wątpienia praktyczne urządzenie przyda się w wielu sytuacjach.

 Aromatyzer

Każdy z nas lubi, gdy w domu ładnie pachnie. Do odświeżania powietrza używamy świec, kadzidełek, kominków zapachowych czy sprayów. Coraz większą popularnością ostatnio cieszą się także dyfuzory zapachowe. To nieduże urządzenia, które działają podobnie do nawilżacza powietrza. Zwykle aromatyzer zasilany jest baterią lub przez kabel USB. Sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu, w którym chcemy cieszyć się ładnym zapachem. Na rynku dostępne są aromatyzery o różnych zapachach, najczęściej z funkcją regulacji intensywności, więc bez problemu możemy wybrać coś według własnego gustu i cieszyć się odświeżonym powietrzem.

Podstawka pod laptopa

W obecnych czasach coraz więcej czasu spędza się przed laptopem. Wielu z nas pracuje zdalnie. Niestety, spędzanie większości czasu w jednej pozycji, w tym samym miejscu bywa męczące, dlatego coraz częściej decydujemy się na podstawki pod laptopa. Dzięki niej możemy usiąść lub położyć się w dowolnym miejscu, zapobiegając urazom, które są spowodowane nieodpowiednią postawą ciała w pracy biurowej, czy ochronie laptopa przed przegrzaniem (tu w szczególności sprawdzają się podstawki chłodzące).

Oczyszczacz powietrza

Z roku na rok jesteśmy coraz bardziej świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem. W związku z tym także rośnie zainteresowanie oczyszczaczem powietrza. Jeśli dbamy o swoje zdrowie, powinniśmy mieć w domu właśnie takie urządzenie. To gadżet, który składa się z wentylatora i filtrów - ma za zadanie zasysanie powietrza z otoczenia, które przepuszczane jest przez filtry. Warto korzystać z niego cały rok i cieszyć się lepszej jakości powietrzem.

Wskazówki, które przydadzą się podczas zakupu praktycznych gadżetów

Aby gadżety okazały się faktycznie praktyczne, warto zainwestować w sprawdzone marki. Jakość i moc urządzeń takich jak oczyszczacz powietrza, odkurzacz ręczny czy parownica do ubrań ma duże znaczenie. Każdy z gadżetów warto również dobrać do indywidualnych potrzeb. Opcja zakupu online temu sprzyja. Szukając produktów w internecie, można na spokojnie przejrzeć ich opis, opinie i wybrać sprawdzone marki. Taką możliwość daje m.in. platforma zakupowa Allegro.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji wypróbować usługi Allegro Smart!, to teraz możecie skorzystać z usługi "Smart! na Start". Każda osoba, która aktywuje usługę Smart! na Start na swoim koncie po raz pierwszy otrzyma 5 darmowych dostaw i zwrotów na 3 miesiące.* Usługa jest dla osób, które nie mają aktywnej usługi Smart! czy Allegro Smart! Student.

Warto przeliczyć, ile możemy w ten sposób zaoszczędzić robiąc zakupy. Wystarczy aktywować usługę Allegro Smart! na Start na stronie www.allegro.pl/smart.

 Allegro oferuje dostawę do zielonych automatów paczkowych One Box by Allegro oraz punktów nadań i odbioru One Punkt by Allegro. Jest to w sumie ponad 60 tys. punktów, które umożliwiają wygodny odbiór przesyłek w dogodnym momencie.

Dbanie o własny komfort jeszcze nigdy nie było tak proste. Te kilka przedmiotów wniesie nie tylko wasze życie na inny poziom, ale również podziękują wam za nie pozostali domownicy. Nie pozostaje wam nic innego, jak przekonać się na własnej skórze i skorzystać z usług Allegro. Jak widać, wystarczy kilka prostych kroków, by zmienić życie na lepsze!

 Dotyczy ofert oznaczonych logiem Smart! Minimalna wartość zamówienia u jednego sprzedawcy: 40 zł. Sprawdź szczegóły na allegro.pl/smart

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
5 praktycznych gadżetów, które chcielibyśmy mieć w swoim domu
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl