Taniej, spokojniej i szybciej. 5 powodów, dla których warto robić zakupy przez internet

Wiele osób nie wyobraża sobie już życia bez sklepów internetowych. Niewątpliwie taka forma zakupów ma wiele zalet. Jeśli jednak nie jesteście jeszcze do niej przekonani, koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki.

Oszczędność czasu

Wyprawa do dużego centrum handlowego zajmuje zwykle kilka godzin. Jeśli więc wolimy spędzić ten czas w inny sposób, zakupy online będą dla nas idealnym rozwiązaniem. Gdy nabierzemy wprawy, cały proces będzie bardzo szybki.

Wygoda i spokój

Kupując przez internet nie musimy wychodzić z domu, dźwigać ciężarów, stać w kolejkach do przymierzalni czy kasy. I co dla niektórych bardzo ważne - unikamy w ten sposób przedzierania się przez tłumy klientów, co jest dużym problemem zwłaszcza w czasie wyprzedaży.

Poza tym nie musimy już planować wyprawy na zakupy. Możemy przeglądać oferty i składać zamówienia o dowolnej porze dnia i nocy.

Szybkie dostawy

Do tego dochodzą ekspresowe dostawy. Przykładowo, Allegro oferuje je do ponad 60 tysięcy punktów lub kurierem "pod drzwi". Jeśli chcielibyście bezpłatnie przetestować usługę, aktywujcie Allegro Smart! na Start. Każda osoba, która aktywuje usługę Smart! na Start na swoim koncie po raz pierwszy otrzyma 5 darmowych dostaw i zwrotów na 3 miesiące.* Usługa jest dla osób, które nie mają aktywnej usługi Smart! czy Allegro Smart! Student. Warto przeliczyć, ile możemy w ten sposób zaoszczędzić robiąc zakupy. Wystarczy aktywować usługę Allegro Smart! na Start na stronie www.allegro.pl/smart.

Kupowanie na Allegro nigdy nie było szybsze i prostsze niż teraz! Przesyłki zamówimy z dostawą nie tylko do domu, ale także do zielonych automatów paczkowych One Box by Allegro czy punktów odbioru One Punkt by Allegro. Odbierzemy je w dogodnym dla nas momencie. Punktów nadań i odbioru One by Allegro jest w kraju ponad 60 tysięcy, istnieje więc ogromne prawdopodobieństwo, że jeden z nich znajduje się obok naszego domu.

Atrakcyjne promocje

Sklepy online wręcz prześcigają się w atrakcyjnych promocjach. Dlatego też bardzo często możemy znaleźć tam znacznie korzystniejsze cenowo oferty niż w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Zdarza się, że niektóre produkty w internecie kupimy nawet o połowę taniej.

Obecnie coraz więcej sklepów i platform oferuje opcje, które dodatkowo ułatwiają zakupy. To na przykład usługa Allegro Pay, która umożliwia odroczenie płatności do 30 dni. W tym przypadku wystarczy jedno kliknięcie, by opłacić zakupy.**

Ogromny wybór produktów

Zakupy stacjonarne często przypominają szukanie igły w stogu siana. Czasami znalezienie rzeczy, na której nam zależy, jest bardzo trudnym zadaniem. Chodzimy po sklepach nawet przez kilka godzin, a ostatecznie i tak nie znajdujemy tego, czego potrzebujemy. W przypadku sklepów internetowych sytuacja jest znacznie łatwiejsza. Wystarczy wpisać nazwę produktu w wyszukiwarce i już wiemy, jakie sklepy mają go w swojej ofercie.

Sklepy internetowe dają klientom możliwość zakupu produktów, które nie są dostępne w sklepach stacjonarnych. Ich oferta jest z reguły zdecydowanie szersza. Dzięki temu zawsze możemy znaleźć to, czego w danym momencie potrzebujemy.

Przykładowo, Allegro ma dla swoich klientów ponad 250 mln ciekawych ofert. Na tej platformie zakupowej znajdziemy praktycznie wszystko. Od zabawek, poprzez odzież, kosmetyki, sprzęt AGD, aż po części samochodowe. Dlatego każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie!

Dotyczy ofert oznaczonych logiem Smart! Minimalna wartość zamówienia u jednego sprzedawcy: 40 zł. Sprawdź szczegóły na allegro.pl/smart

** Za zakup na Allegro.pl zapłacisz do 30 dni później na podstawie umowy o kredyt konsumencki, zawieranej z Allegro Pay sp. z o.o. po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej, za pośrednictwem Allegro sp. z o.o., umocowanej do czynności faktycznych dot. zawierania i wykonywania umów o kredyt konsumencki. Wymagana aktywna usługa Allegro Pay. Przykład reprezentatywny: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0%, całkowita kwota kredytu: 150 zł, całkowita kwota do zapłaty: 150 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), umowa na 30 dni. Kalkulacja na dzień 20.06.2022 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie. To nie jest oferta w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Taniej, spokojniej i szybciej. 5 powodów, dla których warto robić zakupy przez internet
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl