Randka, spotkanie, ważne wyjście? Jak zadbać o włosy, by wyglądały olśniewająco?

Skrupulatnie dobrany strój, dodatki, perfekcyjny makijaż i fryzura. Tak, włosy to jeden z tych elementów, który znacząco wpływa na efekt końcowy twojego wyglądu. Nie da się ukryć, że nawet przy najpiękniejszej stylizacji, jeśli zapomnisz zadbać o swoje włosy, całość nie będzie prezentować się aż tak perfekcyjnie. Nawet jeśli twoje włosy nie są w idealnej kondycji, istnieje sposób, dzięki któremu mogą olśniewająco błyszczeć, a także zyskać niebywałą gładkość.

Nie da się ukryć, że wszelkie fryzury oraz upięcia najlepiej prezentują się na zadbanych włosach. Staraj się unikać uszkodzeń mechanicznych włosów i ekspozycji na wysokie temperatury. Zawsze odpowiednio susz włosy, delikatnie je rozczesuj i upinaj do snu. Zrezygnuj z prostownicy i podobnych urządzeń do stylizacji na co dzień, a jeśli już po nie sięgasz, zawsze stosuj termoochronę. Warto również regularnie poddawać je zabiegowi olejowania, sięgając po oleje odpowiednie do porowatości. Nie można także zapominać o regularnym podcinaniu, nawilżaniu oraz odpowiednich kosmetykach do codziennej pielęgnacji. Jednak co w przypadku, kiedy włosy nie są jeszcze w najlepszej kondycji, a ważne wyjście tuż, tuż? 

Efekt "wow" na włosach rodem z filtru w smartfonie

Szykujesz się na większe wyjście i zależy ci na natychmiastowym efekcie? Tu z pomocą przyjdzie maska do włosów Nothing Sili od Anwen. To kosmetyk, który działa niczym popularne zabiegi. Teraz możesz zafundować taki swoim włosom i to w domowym zaciszu. Ta bankietowa maska do włosów pozwoli dodać twoim włosom olśniewającego blasku, gładkości bez nadmiernego obciążenia, a także wspaniałej puszystości - bez efektu puszenia. Co więcej, w jej składzie nie znajdziesz ani grama silikonów! Znajdziesz natomiast estry masła shea, pochodną oleju kokosowego, a także naturalny olej babassu i nasion brokuła, które w naturalny sposób wygładzają włosy i dodają im połysku.

Nieważne, czy masz włosy nisko, średnio czy wysoko porowate. Nie ma znaczenia także, czy twoje pasma są proste, falowane, czy też kręcone. Maska przeznaczona jest do włosów, bez względu na ich porowatość czy typ skrętu, dając efekt "wow" niczym z filtru w smartfonie. To wszystko, czego potrzebujesz, by przygotować włosy na ważną okazję.

Anwen, materiał promocyjnyAnwen, materiał promocyjny 

Maska została doceniona przez jej użytkowniczki

Warto również wspomnieć, że maska doceniana jest już przez wiele zwolenniczek świadomej pielęgnacji włosów. Jednym z dowodów na to jest nominacja Nothing Sili w kategorii "hit do włosów" plebiscytu The Best of New Beauty. Sama marka Anwen, która dała się poznać jako dynamicznie rozwijająca się firma, która edukuje swoje klientki w kwestii świadomej pielęgnacji, uzyskała w plebiscycie The Best of New Beauty nominację w kategorii "najlepsza polska marka".

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Randka, spotkanie, ważne wyjście? Jak zadbać o włosy, by wyglądały olśniewająco?
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl