Indywidualna pielęgnacja - indywidualna aplikacja. Poznaj nowości w aplikacji ułatwiającej dbanie o włosy!

To, jak wyglądają Twoje włosy, zależy od dwóch czynników: genów i indywidualnych uwarunkowań. By włosy wyglądały doskonale nie tylko po wizytach u fryzjera, niezbędna jest świadoma i systematyczna pielęgnacja. Zobacz, jak zaplanować indywidualny plan dbania o włosy oraz znaleźć motywację do jego przestrzegania.

Indywidualny plan pielęgnacyjny pomoże Ci zadbać o włosy i wydobyć ich prawdziwe piękno. Musisz działać systematycznie i uwzględniać ich indywidualne potrzeby. Brzmi strasznie czasochłonnie? To tylko pozory. Dowiedz się, co możesz zrobić, by realizacja rutyny pielęgnacyjnej nie przysparzała najmniejszych problemów.

Jak ułatwić sobie przestrzeganie rutyny pielęgnacyjnej?

Każdy plan wygląda dobrze na papierze – szczególnie gdy przygotujesz go w atrakcyjnej dla oka formie. W praktyce nie jest to jednak takie proste. W grę wchodzą bowiem różne czynniki, które utrudniają jego wykonanie. Wystarczy, że rano nie usłyszysz budzika i wstaniesz później albo będziesz musiała zostać dłużej w pracy. I nagle okazuje się, że nie masz czasu, siły ani ochoty na wszystkie zabiegi pielęgnacyjne dla włosów, które zapisałaś na ten konkretny dzień. Obiecujesz sobie, że nadrobisz je jutro, ale znowu coś Ci wypada i… tak oto rozpada się cały misternie przygotowany plan.

Z tego powodu warto porzucić tradycyjny plan pielęgnacyjny na rzecz nowocześniejszego rozwiązania, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i dowolnie modyfikować. Właśnie takie wsparcie oferuje marka OnlyBio.

materiał promocyjnymateriał promocyjny 

Zaufaj OnlyBio – ekspertowi w dziedzinie pięknych włosów

Czy przy użyciu kosmetyków jednej marki można zadbać holistycznie o skórę głowy i włosy od nasady aż po końcówki? Marka OnlyBio udowadnia, że nie tylko jest to możliwe, ale wręcz stanowi świetny pomysł. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentek zainteresowanych świadomą pielęgnacją, eksperci OnlyBio stworzyli aplikację, która ułatwia dbanie o włosy. Na czym polega to ułatwienie? Spójrz na poniższy przykład.

Postanawiasz bardziej zadbać o swoje włosy i szukasz informacji o tym, jak to zrobić. Chodzenie po tematycznych stronach i grupach nie tylko jest czasochłonne, ale też nie zawsze przynoszą odpowiedzi. Obco brzmiące nazwy, jak np. OMO, CG czy plopping, z niczym się nie kojarzą, a suche opisy pozostawiają wiele do życzenia. W końcu decydujesz się na olejowanie, ale i tutaj często nie wychodzi, bo po prostu zapominasz o regularności. Ostatecznie wracasz do starych przyzwyczajeń i czujesz zniechęcenie do poznawania tajnik świadomej pielęgnacji – w końcu poświęciłaś na to tyle czasu, a efektów jak nie było, tak nie ma.

Czy to brzmi znajomo? Dzięki aplikacji OnlyBio Stories, w Twoim przypadku ten scenariusz skończy się happy endem. Intuicyjny interfejs sprawia, że stworzenie indywidualnego planu jest proste, co jest pierwszym krokiem do sukcesu. Kolejnymi są realizowanie go i monitorowanie postępów na bieżąco. Aplikacja nie tylko przypomina o tym, co masz robić krok po kroku, ale też stanowi źródło wiedzy o skórze głowy i włosach oraz motywuje do działania. I co najważniejsze: jest dostępna całkowicie za darmo, a do tego możesz ją pobrać na każdy telefon.

OnlyBio Stories – efekt pracy ekspertów i zaangażowania klientek

Jedno jest pewne: OnlyBio Stories nie byłoby tak wszechstronnym i łatwo personalizowalnym narzędziem, gdyby w proces jego tworzenia nie włączyły się same klientki. To dzięki uwagom od użytkowniczek marka mogła spojrzeć na nią z innego punktu widzenia – przeciętnej użytkowniczki. Takiej, która nie zawsze jest zaznajomiona ze światem świadomej pielęgnacji włosów, ale na pewno chce go poznać.

Przebrnięcie przez sugestie i uwagi pozostawione przez klientów pozwoliło zwrócić uwagę na aspekty istotne przy codziennym użytkowaniu. Efektem tego jest pakiet udoskonaleń składający się na zupełnie nową wersję aplikacji OnlyBio Stories – powstałą we współpracy z samymi klientkami OnlyBio.

Co dokładnie zmieniło się w aplikacji OnlyBio Stories?

Nowa wersja OnlyBio Stories stanowi odpowiedź na rzeczywiste potrzeby użytkowniczek, dla których aplikacja ma być wsparciem w dbaniu o włosy. Aby tak się stało, marka wdrożyła kilka poprawek, do których należą m.in.:

  • logowanie przy użyciu konta Facebook lub Google – nie musisz tracić czasu na zakładanie konta w tradycyjny sposób. Jeśli tylko chcesz, możesz zalogować się do aplikacji, używając kont, które już masz. Wystarczy tylko kliknąć w ikonę Facebooka lub Google’a, a logowanie przebiegnie błyskawicznie;
  • wskazówki nawigacyjne – korzystając z samouczka, szybko przyswoisz sobie możliwości aplikacji i sposób poruszania się po interfejsie. A jeśli po drodze napotkasz jakiekolwiek trudności, dymki z dodatkowymi objaśnieniami z pewnością rozwieją wątpliwości i pokierują we właściwą stronę;
  • moduł aktualności – przeglądając go, użytkowniczki mogą stale trzymać rękę na pulsie i od razu poznają wszelkie nowości w aplikacji;
  • lista w pigułce – wystarczy tylko szybki rzut oka na zwięzłą listę planu, i już wszystko wiesz. A następnie, w razie potrzeby, możesz zapoznać się z bardziej szczegółowymi wskazówkami pielęgnacyjnymi dla poszczególnych rytuałów;
  • odświeżony wygląd planu pielęgnacyjnego – zgodnie ze wskazówkami klientek, układ konkretnego planu został zmieniony w taki sposób, by móc rozpisać pielęgnację krok po kroku. Co więcej, przy każdym z zabiegów znajduje się podpięty film instruktażowy, który wyjaśnia, jak go wykonać;
  • nowa wideoteka – krótkie filmy objaśniające kolejne kroki z indywidualnego planu będą ogromnym wsparciem zwłaszcza wtedy, gdy dopiero poznajesz się ze świadomą pielęgnacją włosów, ale i później. W nowej wersji aplikacji wideo odtwarzają się szybciej i sprawniej, co przekłada się na komfortowe oglądanie.

materiał promocyjnymateriał promocyjny

Co to wszystko oznacza dla Ciebie? Możliwość zaplanowania indywidualnego planu pielęgnacyjnego, który będzie łatwy do śledzenia i realizowania – a także modyfikowania, jeśli w międzyczasie zmienisz koncepcję lub wypadnie Ci coś innego. Uzyskanie efektu good hair day jeszcze nigdy nie było prostsze!

Skorzystaj z rabatu -30% na wszystkie produkty do włosów marek OnlyBio po pobraniu aplikacji. Aplikacja jest dostępna w Google Play [POBIERZ] oraz App Store [POBIERZ].

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Indywidualna pielęgnacja - indywidualna aplikacja. Poznaj nowości w aplikacji ułatwiającej dbanie o włosy!
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl