Problem suchości oka - czynniki i przyczyny. PODCAST [Materiał promocyjny]

Oczy są naszym oknem na świat. Intensywnie korzystamy z nich przez kilkanaście godzin w ciągu doby. Jeśli czujesz, że Twój narząd wzroku nie funkcjonuje jak trzeba, być może zmagasz się z zespołem suchego oka.

Charakterystyczne dla niego objawy to uczucie zmęczenia i suchości oczu oraz ich pieczenie, a także uczucie piasku pod powiekami. Ponadto oczy mogą być zaczerwienione. Często pojawiają się: ból, nadmierne łzawienie i światłowstręt.

Posłuchaj podcastu

Do przyczyn zespołu suchego oka zalicza się choroby i uwarunkowania genetyczne zaburzające wydzielanie łez, stres, długotrwałą pracę przy komputerze, wielogodzinne wpatrywanie się w ekran smartfona i oglądanie telewizji, przebywanie w ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach, a także noszenie soczewek kontaktowych. Posłuchaj jakie są inne przyczyny i jak można spróbować sobie z nimi poradzić. Zapraszamy do wysłuchania podcastu.

Na podcast zaprosił dystrybutor kropli nawilżających do oczu Hyal Drop Multi.

***********************************************************************************************

KROPLE NAWILŻAJĄCE DO OCZU HYAL DROP MULTI TO WYRÓB MEDYCZNY.

Wskazania: nawilżające krople do oczu do stosowania w przypadku łagodnych lub umiarkowanych objawów zespołu suchego oka. Preparat może być stosowany do zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych w celu poprawy komfortu ich stosowania. Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu. Podmiot prowadzący reklamę: Bausch & Lomb Poland Sp.z o.o.. Producent: Dr Gerhard Mann Chem - pharm Fabrik GmbH .

Więcej o: