Najczęstsze dolegliwości oczu - jak właściwie je nawilżać. PODCAST [Materiał promocyjny]

Częstym objawem dotyczącym naszego wzroku jest zaczerwienienie oczu. Dochodzi do niego zwykle wtedy, gdy wiele godzin spędzamy przed ekranami komputerów i zbyt długo przebywamy w klimatyzowanych i suchych pomieszczeniach.

Uporczywą dolegliwością jest także uczucie suchości oraz pieczenia oczu, przy czym jedno mocno wiąże się z drugim. Oczy często łzawią, między innymi z powodu ekspozycji na kurz i pył.

Posłuchaj podcastu

Wszystkie wymienione dolegliwości pogarszają widzenie i komfort życia – widzimy mniej wyraźnie, a nasze oczy bardzo się męczą. Opowiadamy o nich w krótkich, esencjonalnych podcastach. Sprawdź jakie rady wyciągniesz dla siebie.

Na podcast zaprosił dystrybutor kropli nawilżających do oczu Hyal Drop Multi.

***********************************************************************************************

KROPLE NAWILŻAJĄCE DO OCZU HYAL DROP MULTI TO WYRÓB MEDYCZNY.

Wskazania: nawilżające krople do oczu do stosowania w przypadku łagodnych lub umiarkowanych objawów zespołu suchego oka. Preparat może być stosowany do zwilżania miękkich i twardych soczewek kontaktowych w celu poprawy komfortu ich stosowania. Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik wyrobu. Podmiot prowadzący reklamę: Bausch & Lomb Poland Sp.z o.o.. Producent: Dr Gerhard Mann Chem - pharm Fabrik GmbH .

Więcej o: