Powiedzieć, że jest pojemna, to nic nie powiedzieć. Jest eko i ma kostkarkę do lodu! Oto lodówka marzeń

"Rewelacyjna", "świetnie rozplanowana", "po gabarytach spodziewałam się, że zmieści się do niej dużo, ale okazało się, że mieści jeszcze więcej, kostkarka działa jak marzenie" - to tylko kilka opinii dotyczących lodówki Haier Multidoor 7. Szukacie nowego sprzętu? Ten model przerośnie wasze najśmielsze oczekiwania.

Wybór lodówki to nie jest prosta sprawa

Wybór lodówki to nie małe wyzwanie. Na początek zdecydujmy, czy potrzebujemy lodówki wolnostojącej, czy do zabudowy. Zmierzmy też porządnie wnękę, w której chcemy ją postawić. Aspekt wizualny także jest ważny. Szczególnie gdy chcemy zostawić lodówkę widoczną, nie planujemy zabudować jej szafką kuchenną. Wiele osób sprawdza także głośność wybranego modelu. To liczy się zwłaszcza w otwartych kuchniach. Nikt nie chce oglądać telewizji w salonie i słyszeć dźwięków, które wydają lodówki czy zmywarki. Co jeszcze liczy się podczas wyboru sprzętu AGD? Funkcjonalność wnętrza oraz energooszczędność. To w końcu urządzenie, z którego korzystamy codziennie, które pracuje cały czas.

Segregowanie produktów, możliwość składania i przekładania półek jest wyjątkowo łatwa w lodówkach typu multidoor. Te czterodrzwiowe modele na górze mają chłodziarki, a na dole dwie komory – prawą i lewą. W jednej zazwyczaj jest zamrażalnik, w drugiej tak zwana strefa zmienna. Może być ona wykorzystana zgodnie z potrzebami – jako chłodziarka, strefa lekkiego mrożenia lub po prostu jako zamrażarka. Na tle tych przestronnych i wielofunkcyjnych lodówek wyróżnia się Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB.

Dostosuj do swoich potrzeb

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB została wyposażona w system swobodnego przełączania stref. Funkcja Switch Zone umożliwia dowolne przestawienie pomiędzy chłodzeniem a zamrażaniem w tym samym obszarze lodówki. Cyfrowy wyświetlacz sprawia, że można jednym dotykiem zmienić ustawienie temperatury w zakresie od -18°C do +5°C. To my decydujemy, o tym jakich stref potrzebujemy. Większe zakupy? Zapasy po świętach? Nie będzie problemu z pomieszczeniem wszystkich smakołyków!

materiał promocyjny

Lodówka została wyposażona także w cztery oddzielne obiegi powietrza. Można regulować i zmieniać temperaturę przy użyciu prostego panelu sterowania, który znajduje się na drzwiach urządzenia. Dodatkowo system Air Surround Cooling umożliwia poziomy przepływ powietrza. Dysze chłodnego nawiewu znajdują się na każdej półce. To sprawia, że można utrzymać taką samą temperaturę w całej chłodziarce. Nasza żywność będzie dłużej świeża, a my możemy rzadziej chodzić na zakupy.

Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB posiada zaawansowaną technologicznie szufladę My Zone Plus, w której technologia Fresher Techs® pozwala za jednym dotknięciem stworzyć optymalne warunki dla przechowywanych w niej produktów. To my decydujemy, czego potrzebujemy. Możemy ustawić temperaturę od -1°C do +3°C. Warto pamiętać, że zakres od -1°C do 0°C jest idealny dla mięs, +1°C do +2°C dla warzyw, a +3°C to najlepsza temperatura dla owoców.

Świeżość na dłużej

Jeśli wolisz robić zakupy rzadziej, kupujesz więcej i martwisz się, że produkty się zepsują, to szuflada Humidity Zone jest właśnie dla ciebie. Dzięki niej ulubione jedzenie zachowają świeżość nawet dwa razy dłużej. Jest to możliwe dzięki technologii HCS (Humidity Control System). W lodówce znajduje się specjalna membrana z włókien roślinnych, która utrzymuje wilgotność na poziomie 90 proc. i automatycznie nią zarządza. W ten sposób zapobiega kondensacji wody wewnątrz szuflady. Innowacyjne technologie Fresher Techs opracowali inżynierowie firmy Haier. Przyświecał im jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.

materiał promocyjny

Przydatne gadżety

W twojej starej lodówce nie możesz nic znaleźć? Doskonale to rozumiemy. Gdy jest zapakowana po brzegi, trudno pamiętać o tym, co schowaliśmy w ostatnim rzędzie. Dlatego eksperci Haier pomyśleli o systemie Day Light. Na tylnej ścianie chłodziarki znajduje się oświetlenie LED. Widzimy wszystko i bez problemu znajdujemy ukryte w zakamarkach produkty.

Lubisz pić schłodzone napoje? Przygotowujesz bajeczne drinki? A może masz po prostu dość przygotowywania kostek lodu w pojemnikach, z których wylewa się woda? Kostkarka w lodówce Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB będzie spełnieniem twoich marzeń. Absolute Ice ma własny system chłodzenia, który jest niezależny od chłodziarki i zamrażarki. Zimne powietrze jest pozbawione zapachów. Nic nie przenika z pozostałych stref lodówki.

Gdy mówimy o kostkarce, musimy wspomnieć także o dyspenserze wody. Jedno kliknięcie umożliwia nalanie do szklanki czy butelki krystalicznie czystej i orzeźwiająco chłodnej wody. Nie musisz kupować kolejnych plastikowych butelek. To rewelacyjny sposób na wdrożenie ekologicznych nawyków i  zadbanie o Matkę Naturę.

Ekologiczne spojrzenie na świat

Redukcja plastikowych butelek to nie wszystko, co czeka nas, gdy w naszej kuchni znajdzie się Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB. Lodówka została wyposażona w innowacyjną technologię Haier Total No Frost. Dzięki temu w chłodziarko-zamrażarce nie powstaje szron. Dodatkowo zapobiega to mieszaniu się zapachów przechowywanych produktów spożywczych. Ale najważniejsze jest to, że specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, a to chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. To bardzo proekologiczne rozwiązanie.

Podobnie jak system Fresher Shield, który chroni mrożoną żywność, a przy tym zmniejsza zużycie energii podczas automatycznego procesu rozmrażania.

Lodówka dla każdego

Na rynku jest dostępnych wiele modeli, więc łatwo stracić głowę. Liczy się wielkość, funkcjonalność, wyposażenie, wygląd. Powinna być też energooszczędna. Pamiętajmy, że pracuje 24 godziny na dobę. Haier Multidoor 7 HCR7918EIMB spełnia wszystkie te kryteria i dodatkowo jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Kostkarka do lodu czy dyspenser wody to gadżety, które zachwycą każdego. To  jeden z najnowocześniejszych modeli, który sprawdzi się w wielu domach.

Materiał promocyjny marki Haier.