Krystalicznie czyste kostki lodu i świeża żywność na dłużej. Absolutnie idealna lodówka Haier dla całej rodziny

Czy istnieje lodówka, która zapewni całej rodzinie wodę pozbawioną smaku i zapachu, krystalicznie czyste kostki lodu, a do tego zadba o żywność dzięki wielu autorskim innowacjom? Istnieje. I można w niej zakochać się od pierwszego wejrzenia. A po chwili zrozumieć, że wybór urządzenia firmy Haier to świetna decyzja. Serce naszej kuchni powinno być przecież wyjątkowe.

Najważniejszym urządzeniem w każdej kuchni z pewnością jest lodówka. To dzięki niej przecież nasza rodzina może cieszyć się świeżą i zdrową żywnością. Pozwala sycić się smakiem owoców, warzyw, pomaga w unikaniu marnowania żywności. Lodówka jest też nieoceniona w upalne letnie dni, kiedy łyk schłodzonego napoju czy krystalicznie czystej wody jest na wagę złota.

Czy to jednak możliwe, by lodówka potrafiła coś więcej niż przechowywanie pojemników, puszek i butelek? Tak! Lodówka może stać się źródłem krystalicznie czystej wody pozbawionej jakichkolwiek zapachów tego, co w lodówce się znajduje. Takim przełomowym, wyjątkowo zaawansowanym i pięknym urządzeniem jest lodówka firmy Haier. Tworzy rozwiązania, które przekraczają ograniczenia branży, jej celem jest dostarczenie rodzinie urządzeń niezawodnych, idealnie wpasowanych na nasze potrzeby. Funkcjonalność i innowacje ułatwią nam codzienne życie i pozwolą cieszyć się wspólnym rodzinnym czasem.

Lodówka idealna sercem twojej kuchni i twojego domu

Haier Cube 90 Seria 7 HCR7918EIMB od pierwszego wejrzenia budzi zachwyt. Jej masywna bryła wpasuje się w kuchnię dzięki wyrazistemu, ale minimalistycznemu projektowi. Oprócz sporego rozmiaru uwagę przyciąga unikatowa kostkarka do lodu Absolute Ice. Ma ona własny, całkowicie niezależny od lodówki system chłodzenia. To właśnie dzięki temu, zaawansowanemu technologicznie rozwiązaniu firmy Haier, schładzana woda nie ma kontaktu z innymi strefami lodówki, co gwarantuje neutralny smak i zapach. 

Kostki lodu jak kryształ i schłodzona woda wolna od smaku i zapachu. Innowacja Haier

Lodówka Haier może być domowym źródłem schłodzonej i przefiltrowanej wody. Wszyscy domownicy zyskają do niej dostęp za pomocą jednego przycisku. Koniec z szukaniem butelek z wodą gdzieś w lodówce, irytowaniem się, że ktoś zabrał ostatni schłodzony napój, koniec z koniecznością noszenia ciężkich butli. Rozwiązanie, które stworzyła Haier, nie tylko pozwala bardziej cieszyć się życiem, jest też przyjaźniejsze dla środowiska, ponieważ pozwala na ograniczenie zużytych opakowań.

Materiał promocyjny

Lodówka wciąż musi być jednak lodówką i dawać pewność, że przechowywana w niej żywność długo pozostanie świeża. To zapewnia kilka autorskich innowacji stworzonych przez inżynierów firmy, która stała się jednym z liderów całej branży. Fresher Tech, czyli zespół technologii, które Haier ma na wyłączność, pozwalają dłużej zachować świeżość przechowywanych produktów.

Tak Haier dba o świeżość dla ciebie i twojej rodziny

Świeżości nie da się zachować bez zapobiegania psuciu się żywności. I w tym wypadku Haier dysponuje rozwiązaniem autorskim. Technologia ABT Pro, jedyne tego typu rozwiązanie na rynku, pozwala usuwać aż 99,9% bakterii. A to skutecznie zapobiega tworzeniu się pleśni, utrudnia powstawanie nieprzyjemnych zapachów, daje też większą pewność, że to, co trafia na stół dla naszej rodziny, jest świeże, bezpieczne i zdrowe.

Marka Haier wsłuchując się w potrzeby użytkowników, stworzyła wiele praktycznych rozwiązań. Jednym z nich jest strefa My Zone Plus. Pozwala dostosować temperaturę w szufladach do konkretnych potrzeb i ustawiać temperaturę w zakresie od -1 do +3 stopni Celsjusza. Poszczególne produkty spożywcze wymagają przecież innych warunków przechowywania. Dla mięsa najbardziej optymalna będzie temperatura w zakresie od -1 do 0 stopni, warzywa należy przechowywać w temperaturze od +1 do +2 stopni, a z kolei owoce dłużej pozostaną świeże i soczyste w temperaturze 3 stopni.

Temperatura pod kontrolą. Mrozisz, ile chcesz

Tak pojemna lodówka jak Haier Cube 90 Seria 7 ma swoje strefy, o które dba kolejny autorski system – Air Surround Cooling System. Powietrze we wnętrzu przepływa poziomo, a każda z półek ma swoje własne nawiewy, z których wydostaje się schłodzone powietrze. Idealna temperatura panuje więc w całej lodówce. I to rozwiązanie zapewnia naszej rodzinie dostęp do smacznej, świeżej i soczystej żywności. A jeśli potrzebne jest więcej miejsca na zamrożenie produktów, można skorzystać ze strefy Switch Zone. Nie jesteśmy już ograniczeni miejscem wyznaczonym do chłodzenia i zamrażania. Ta funkcja pozwala tą sferę w elastyczny sposób zmieniać. Zakres temperatury, którą możemy ustawić, jest spory – wynosi od -18 do +5 stopni. Często zdarza się przecież – na przykład w okresie świąt – że tradycyjna zamrażarka robi się za mała. Ale Haier Cube 90 Seria 7 zwykłą lodówką nie jest i pozwala nam przechowywać mrożonki na większą skalę, jeśli tylko tego potrzebujemy.

Materiał promocyjny

W lodówce Haier działają cztery niezależne obiegi powietrza, co daje nam jeszcze większą kontrolę nad tym, co i gdzie chcemy przechowywać.

Funkcja Fresher Shield to rozwiązanie, które ma zapobiegać wahaniom temperatury. To konieczne, bo podczas cykli automatycznego rozmrażania ciepło mogłoby przedostać się z zewnątrz do środka urządzenia. To dodatkowe zabezpieczenie naszej żywności, które sprawia, że jest ona świeża dłużej.

Długa też, i to wyjątkowo, jest gwarancja, którą oferuje Haier. Wynosi aż 15 lat na kompresor Dual Inverter. To również efekt innowacji. Sprężarki, główny element każdej lodówki, w przypadku sprzętów Haier zostały w znaczący sposób pozbawione drgań. Podnosi to wydajność urządzenia, a także eliminuje hałas.

Haier Cube 90 Seria 7 HCR7918EIMB to lodówka innowacyjna, kompletna, nowatorska. Jest tu wiele rozwiązań, które ucieszą każdego, kto chce zadbać o domowe ognisko. System Total No Frost, sprawia, że w środku nigdy nie pojawi się szron. System Day Light pozwala dostrzec nawet najbardziej odległe zakamarki lodówki, gdyż oświetlenie znajduje się z tyłu. Natężenie światła jest oczywiście regulowane, by dostosować je do pory dnia i roku. Jest i precyzyjny, intuicyjny, wygodny system sterowania, dzięki czemu bez problemu zapanujemy nad wszystkim, co w naszej przestronnej lodówce się dzieje. Lodówce, która jest sercem kuchni, czyli serca naszego domu.

Materiał promocyjny marki Haier.