Siła perfekcji na szafirowej stopie - żelazko parowe Braun TexStyle 7 TS 765 A niezawodnym sprzymierzeńcem w codziennym prasowaniu

Prasowanie nie musi być żmudne ani czasochłonne. Wystarczy wybrać profesjonalny sprzęt, zaprojektowany przez specjalistów marki Braun i wykonany z najtrwalszych materiałów, a sprostanie codziennym obowiązkom domowym będzie łatwiejsze. Niezawodne żelazko TexStyle 7 TS 765 A o mocy 2400 W, wyposażone w 3 aktywne punkty pary, szybko poradzi sobie z perfekcyjnym uprasowaniem ubrań, ręczników, obrusów i pościeli.

Do zadań specjalnych

Żelazka parowe serii TexStyle7 powstały z myślą o niezwykle dokładnym prasowaniu nawet najmniejszych detali i najdelikatniejszych tkanin. Unikalny system trójkątnej strefy parowej, z wyrzutem pary aż do 150g/min z frontu ułatwia prasowanie najtrudniejszych obszarów: okrągłych guzików, kołnierzy, mankietów, kieszeni, koronek, falban i plisów. Pojemny zbiornik, mieszczący 400 ml wody jest niezwykle praktyczny i pozwala przyspieszyć prasowanie, dzięki temu, że nie trzeba go często uzupełniać.

Unikalna stopa

Największym atrybutem żelazka Braun jest najmocniejsza z dostępnych, unikalna szafirowa stopa grzejna, Zapewnia nie tylko trwałość i dłuższą żywotność urządzenia, ale także perfekcyjne rezultaty i wygodę prasowania. Jest także niezwykle odporna na zarysowania, aż czterokrotnie bardziej niż te ze stali nierdzewnej.

Wygoda i bezpieczeństwo

TexStyle 7 TS765A posiada system automatycznego wyłączania, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i oszczędność energii elektrycznej w domu. Żelazko posiada wyłącznik, aktywujący się po 8 minutach nieużywania w pozycji pionowej, i po 30 sekundach w poziomej. Dzięki niemu łączy moc, skuteczność i niezawodność z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania.

Więcej o: