Gra o biznes z Izą Makosz. Co znajdziesz w książce?

Pamiętacie głośny sukces Sophie Amoruso, założycielki sklepu internetowego "Nasty Gal"? Jej książkę "Szefowa. Najseksowniejszy zawód świata", czytały miliony kobiet na całym świecie. Dziś swoją historią inspiruje nas Polka. Czas na "Grę o biznes".

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Amerykański sen? Nie tylko. Polska lat 90. aż kipi od inspirujących  sukcesów biznesowych. Dobra passa Polaków trwa nadal. Z jedną małą różnicą. Czas na kobiece biznesy, pełne pasji i walki o siebie.

Jak grać, żeby wygrać?

Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes , opowiada inspirującą historię Izy Makosz, właścicielki i twórczyni koncepcji sieci salonów depilacji woskiem Time for Wax . Lektura przekonuje, że działanie, pomysł i pozytywne nastawienie pomagają odnieść sukces niezależnie od czasu i miejsca.

Jak spełniać marzenia?

Iza Makosz, w ciągu zaledwie 8 lat, odchodząc z korporacji, zakładając swój własny biznes i z sukcesem go rozwijając, stała się mentorką dla wielu przedsiębiorców. Udowodniła, że można dogonić każde marzenie, a działanie, ciężka praca i determinacja są niezastąpionymi składowymi każdego sukcesu.

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Jak być dobrym szefem?

Książka Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes nie jest encyklopedią teoretycznych wywodów. Nie jest traktatem o biznesie, jest żywą, zabawną i poruszającą historią, przewrotną opowieścią o sukcesach i popełnionych błędach, o budowaniu siebie, o dojrzewaniu do bycia szefem, przedsiębiorcą, businesswoman.

Jak dzielić się sukcesem?

Gra o biznes to "kręgosłup" dobrego biznesu, ogromna porcja wiedzy, niezbędnik każdego przedsiębiorcy. Może właśnie dlatego autorka postanowiła sprzedawać książkę niestandardowo: kupująca dostaje egzemplarz dla siebie i drugą książkę w prezencie, w myśl zasady - jedna dla czytelniczki, druga dla kogoś, z kim chcesz się dzielić wiedzą.

Gdzie szukać porad?

Z tej właśnie, odruchowej potrzeby dzielenia się wiedzą, Iza Makosz stworzyła coś, co było przyczynkiem do książki - autorski program na platformie YouTube, gdzie w każdym odcinku dzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem z przedsiębiorcami, inspirując i aktywizując do działania.

Odwiedź fanpage Time For Business TV

Więcej o: