NIGHT CAP - Twoje włosy regenerują się we śnie

Marka Living proof. prezentuje nowość z gamy perfect hair day - silnie regenerujące serum na noc night cap, które podczas snu naprawia uszkodzenia sprawiając, że włosy stają się silne, pełne blasku oraz podatne na stylizację.

Nieumiejętna pielęgnacja i stylizacja oraz czynniki atmosferyczne niszczą zbudowaną z lipidów warstwę ochronną włosów. Efektem tego jest rozszczelnienie ich łusek a nawet zniszczenie wewnętrznych włókien włosów zbudowanych z aminokwasów keratynowych. Dlatego serum night cap, zawiera specjalnie opracowaną mieszankę aminokwasów, która naśladuje te naturalnie występujące we włosach. Dzięki wydłużonemu działaniu serum wnika w korę włosów, uszczelnia rozchylone łuski i sprawia, że włosy są zdrowe, gładkie, miękkie i elastyczne. Idealnie zbalansowana formuła sprawia, że produkt dopasowuje się do każdego rodzaju włosów i ich potrzeb. Składniki regeneracyjne zawarte w serum nawilżają włosy, chronią je przed ponownymi uszkodzeniami oraz zatrzymują pigment we wnętrzu włosa zapobiegając szybkiemu wypłukiwaniu się koloru.

Serum do włosów na noc Living proof.? night cap: uszczelnia łuski włosów regeneruje i naprawia uszkodzenia włosów zapobiega wypłukiwaniu się koloru

Cena: serum do włosów na noc night cap: 120 zł/ 118 ml

Produkty dostępny na www.hair2go.pl

Zobacz wideo
Więcej o: