Lubicie kryminały? Katarzyna Puzyńska wydała nową książkę! Zapraszamy na spotkanie z autorką

Katarzyna Puzyńska podbiła serca miłośników polskich kryminałów i szturmem wdarła się na listy bestsellerów. Właśnie ukazała się jej najnowsza książka ?Utopce?. To piąty i zarazem najmroczniejszy tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Autorka spotka się z czytelnikami w czwartek, 26 listopada, w Empiku w warszawskiej Arkadii.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Katarzyna Puzyńska jest obecnie jedną z najchętniej czytanych autorek kryminałów w Polsce. Porównuje się ją zarówno do Agathy Christie, jak i szwedzkiej królowej gatunku, Camilli Läckberg. Jej książki łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym.

O książce:

Upalne lato 1984 roku na zawsze pozostanie w pamięci mieszkańców odciętej od świata wsi Utopce. To wtedy ofiarą krwiożerczego wampira padły dwie osoby. Trzydzieści lat później sprawę rozwikłać muszą Daniel Podgórski i Klementyna Kopp. Czy, mimo problemów w życiu prywatnym, uda im się odkryć tożsamość mordercy? Na to pytanie Katarzyna Puzyńska zapewne nie odpowie. Opowie za to o warsztacie autora kryminałów, niezwykłym stylu swoich powieści i ostatnim boomie na polskie powieści ze zbrodnią w roli głównej.

Katarzyna PuzyńskaKatarzyna Puzyńska fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

O autorce:

Katarzyna Puzyńska (ur. 1985) - z wykształcenia psycholog, z zawodu nauczyciel akademicki, z zamiłowania - pisarka. Debiutowała doskonale przyjętą książką "Motylek", która rozpoczęła sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo.

Katarzyna PuzyńskaKatarzyna Puzyńska fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

Spotkanie:

26 listopada, godz. 18:00

Empik Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

Więcej o: