Uwodzicielska, zmysłowa objętość - prosto zza kulis największych pokazów mody czy sesji zdjęciowych!

Styliści doskonale wiedzą jak osiągnąć efekt uwodzicielskiej i zmysłowej objętości. To jest powód, dla którego SYOSS nawiązał współpracę ze światowej sławy stylistą. Ed Moelands od ponad 20 lat stylizuje włosy modelek i gwiazd na potrzeby największych kampanii reklamowych, pokazów mody czy okładek czasopism Owocem tej współpracy jest nowość: SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray, który daje włosom spektakularną objętość i olśniewający blask, który trwa nawet do 48 godzin!

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

W pełnych objętości i zniewalającego blasku włosach każda kobieta może poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda! Doskonale wie o tym Ed Moelands - 38-letni Holender, który -pracując przy sesjach zdjęciowych, czy na backstage'u największych pokazów mody - wystylizował wiele światowej sławy gwiazd i modelek.

Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe przyczyniło się do powstania nowego produktu - SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray.

Jaki jest efekt? Spray naniesiony na włosy przed ich wysuszeniem, pozwala uzyskać nawet dwukrotnie większą objętość włosów ! Wszystko dzięki wyjątkowej formule z zawartością zaawansowanych polimerów, które rozdzielają poszczególne pasma włosów i poszerzają przestrzenie pomiędzy nimi, zapewniając fryzurze spektakularną objętość.

Spray dodający objętościSpray dodający objętości fot. materiały promocyjne fot. materiały promocyjne

SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray redukuje czas suszenia i chroni włosy przed zniszczeniem, dodając im blasku, który trwa nawet do 48 godzin! Co więcej, funkcjonalna forma aplikacji pozwala na precyzyjne nałożenie produktu bezpośrednio przy nasadzie włosa.

Zobacz wideo
Więcej o: