My Starbucks Rewards w polskich kawiarniach!

My Starbucks Rewards to wyjątkowy program lojalnościowy, dzięki któremu możesz otrzymywać dodatkowe korzyści oraz nagrody od Starbucks, dostępne tylko dla posiadaczy Karty Starbucks.

Jak działa program?

Kupioną Kartę Starbucks wystarczy zarejestrować na stronie lub poprzez mobilną aplikację Starbucks, a następnie dokonywać płatności za Twoje ulubione produkty w naszych kawiarniach. Potem pozostaje tylko cieszyć się dodatkowymi korzyściami i nagrodami dostępnymi tylko dla uczestników programu. O ekskluzywnych ofertach i nagrodach poinformujemy Cię poprzez wiadomości e-mail.

Jakie są korzyści programu?

Aby w pełni korzystać z przywilejów programu My Starbucks Rewards, należy zarejestrować swoją Kartę Starbucks na stronie internetowej lub poprzez mobilną aplikację Starbucks.

Nowych uczestników programu powitamy zaproszeniem na pysznego Muffina z naszej oferty.

Zbierasz Gwiazdki i wymieniasz je na napoje w rozmiarze Tall lub Grande - zgodnie z Twoim upodobaniem. Wszystkie zakupy przy użyciu Karty Starbucks lub naszej mobilnej aplikacji premiujemy Gwiazdkami. Za każde 10 Gwiazdek na Twoim koncie, czeka na Ciebie nagroda.

Celebrujesz z nami swoje urodziny. W dniu urodzin otrzymasz od Starbucks pyszny prezent. W dowolnej kawiarni Starbucks będzie czekać na Ciebie Twój ulubiony napój w rozmiarze Tall lub Grande albo Muffin - jak wolisz!

Delektujesz się sezonowym Origin Espresso na nasz koszt. Poproś baristę o przygotowanie Twojego ulubionego napoju na bazie limitowanego Origin Espresso i delektuj się smakiem unikalnych ziaren kawy.

Korzystasz z dodatkowych przywilejów opracowanych z myślą o Tobie. W Starbucks nie musi być powodu do świętowania, bo każdy dzień jest wyjątkowy. Sprawdzaj swoją skrzynkę e-mail i korzystaj z zaproszenia na specjalne promocje, oferty i wydarzenia dedykowane tylko dla uczestników programu My Starbucks Rewards.

Kartę Starbucks możesz kupić w dowolnej kawiarni Starbucks w całej Polsce.

Sprawdź adres najbliższej kawiarni.

Więcej o: