Absolutna pielęgnacja przeciwstarzeniowa Lierac Premium

Renomowana francuska marka LIERAC wprowadza na polski rynek trzy nowe produkty z ekskluzywnej linii przeciwstarzeniowej PREMIUM. Twarzą linii została Kristin Scott Thomas - kobieta piękna i spełniona, będąca ucieleśnieniem elegancji, zmysłowości oraz wyrafinowania - cech określających również te produkty.

Pionierska gama

LIERAC PREMIUM to wyjątkowa, pionierska gama łącząca najbardziej nowatorskie badania z unikalną zmysłowością, wszechstronnie korygująca wszystkie widoczne oznaki starzenia się skóry. Korzystając z zaawansowanych badań naukowych, PREMIUM zapoczątkowuje nową erę produktów przeciwstarzeniowych, zainspirowanych medycyną regeneracyjną (awangardowa dziedzina medycyny, której głównym przedmiotem badań są komórki macierzyste).

Badania LIERAC skoncentrowane zostały na BIAŁKU FOXO, czyli BIAŁKU "NIEŚMIERTELNOŚCI", które pomaga kontrolować wszystkie komórki macierzyste u źródła. Dzięki Premium Cellular Complex (zarejestrowany patent - Heksapeptyd FX, Terpenoid oraz wyciągi z 3 czarnych kwiatów) produkty z gamy Premium zapewniają absolutne działanie przeciwstarzeniowe.

Głębokie zmarszczki zostają wypełnione, elastyczność i gęstość przywrócona, pory zwężone, przebarwienia zredukowane, niedoskonałości skóry mniej widoczne, a jej powierzchnia staje się bardziej gładka i rozświetlona.

Premium Cellular Complex = recepta na młodość

Białko FOXO to wyjątkowe białko usytuowane w sercu jądra komórki, które sprzyja optymalnemu odnawianiu komórek macierzystych przyczyniając się do właściwej regeneracji tkanek w miarę upływu lat. W jaki sposób? Białko to działa jak wieża kontrolna wszystkich komórek macierzystych na poziomie skóry właściwej i naskórka. Umożliwia utrzymanie ich malejącego z wiekiem działania, zachowując zdolności regeneracyjne w nietkniętym stanie. Laboratoria LIERAC postanowiły odtworzyć działanie białka "nieśmiertelności" dla utrzymania aktywności wszystkich komórek macierzystych i reaktywacji procesów naprawczych skóry, umożliwiających tworzenie nowych komórek, zastępujących starzejące się i uszkodzone.

Laboratoria LIERAC pracują nad synergią awangardowych czynników aktywnych, osiągając najbardziej zaawansowaną skuteczność przeciwstarzeniową, a jednocześnie pozostają wierne idei kosmetyków hybrydowych, łączących to co najlepsze w nauce i naturze. Oryginalne skojarzenie heksapeptydu FX, terpenoidu i wyciągu z trzech czarnych kwiatów (orchidea, róża i mak), jakim jest Premium Cellular Complex - nie jest wyjątkiem od tej zasady. To skuteczne trio czynników aktywnych reaktywuje działanie białka Foxo i pobudza rekonstrukcję komórek, wszechstronnie działając na wszystkie objawy starzenia się skóry.

Trzy nowości

Krem o delikatnej, jedwabistej konsystencji, która wtapia się w skórę, dając efekt "drugiej skóry". Pozostawia na jej powierzchni aksamitne wykończenie i delikatne nuty zapachowe jaśminu, lilii i piżma. Stworzony z myślą o kobietach pragnących zredukować wszystkie widoczne oznaki starzenia: głębokie zmarszczki, utratę gęstości i wyrazistości owalu, a także wszelkich niedoskonałości. W składzie oczywiście Premium Cellular Complex w celu redukcji wszystkich oznak starzenia skóry. Dodatkowo koncentrat nawilżający i matujący zapewniający komfort i doskonałe jedwabiste wykończenie skóry.

Maska przeciwstarzeniowa

Dla kobiet poszukujących pielęgnacji SOS, która natychmiast, w ciągu zaledwie kilku minut, może usunąć oznaki zmęczenia, zmiękczyć i rozświetlić skórę. Produkt ma długotrwałe działanie przeciwstarzeniowe, dodatkowo wzmacnia efekt codziennej pracy nad redukcją głębokich zmarszczek, utratą gęstości i jędrności, przebarwień, rozszerzonych porów, niedoskonałości skóry. Laboratoria LIERAC stworzyły maskę z największą w gamie zawartością czystego kwasu hialuronowego, dającą efekt intensywnego i natychmiastowego odmłodzenia. Użyte w niej mikropigmenty soft-focus dodają cerze blasku, a Premium Cellular Complex zwalcza wszystkie oznaki wieku.

Krem przeciwstarzeniowy

Dedykowany kobietom, które poszukują najwyższej skuteczności w walce z oznakami upływającego czasu. Krem gwarantuje pełny komfort dla suchej skóry tym, którzy pragną wszechstronnego działania i nie akceptują kompromisów. Redukuje głębokie zmarszczki, przywraca gęstość i elastyczność skóry, z jednoczesnym ujednoliceniem jej kolorytu, zwężeniem porów, niwelowaniem niedoskonałości. Zastosowany w nim Premium Cellular Complex w połączeniu z czystym kwasem hialuronowym i koncentratem odżywczym zwalcza wszystkie bez wyjątku objawy starzenia się skóry i przywraca jej niesamowity komfort.

Wszystkie produkty są dostępne w aptekach.

Ceny:

kremy: ok. 420 zł

maska: ok. 220 zł

Zobacz wideo
Więcej o: