Syoss Big Sexy Volume Blow-dry Spray

Styliści doskonale wiedzą jak osiągnąć efekt uwodzicielskiej i zmysłowej objętości.

Objętość jest sexy! A styliście wiedzą, jak ją osiągnąć. To jest powód, dla którego SYOSS nawiązał współpracę ze światowej sławy stylistą. Ed Moelands od ponad 20 lat stylizuje włosy modelek i gwiazd na potrzeby największych kampanii reklamowych, pokazów mody czy okładek czasopism Owocem tej współpracy jest nowość: SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray, który daje włosom spektakularną objętość i olśniewający blask, który trwa nawet do 48 godzin!

Jak gwiazda

W pełnych objętości i zniewalającego blasku włosach każda kobieta może poczuć się jak najprawdziwsza gwiazda! Doskonale wie o tym Ed Moelands - 38-letni Holender, który -pracując przy sesjach zdjęciowych, czy na backstage'u największych pokazów mody - wystylizował wiele światowej sławy gwiazd i modelek. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe przyczyniło się do powstania nowego produktu - SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray. Jaki jest efekt? Spray naniesiony na włosy przed ich wysuszeniem, pozwala uzyskać nawet dwukrotnie większą objętość włosów1 ! Wszystko dzięki wyjątkowej formule z zawartością zaawansowanych polimerów, które rozdzielają poszczególne pasma włosów i poszerzają przestrzenie pomiędzy nimi, zapewniając fryzurze spektakularną objętość.

Ochrona

SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray redukuje czas suszenia i chroni włosy przed zniszczeniem, dodając im blasku, który trwa nawet do 48 godzin! Co więcej, funkcjonalna forma aplikacji pozwala na precyzyjne nałożenie produktu bezpośrednio przy nasadzie włosa.

SYOSS BIG SEXY VOLUME Blow-Dry Spray, 150 ml

redukuje czas suszenia, chroni włosy przed zniszczeniem, utrwala i dodaje blasku

Rekomendowana cena detaliczna brutto: 15,99 zł.

Zobacz wideo
Więcej o: