Pielęgnacja skóry zimą

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon zimowy 2015/2016 dwa zestawy przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy i dłoni podczas zimowej aury. W zestawach znajdują się kosmetyki linii Iwostin Sensitia, zabezpieczające skórę przed negatywnymi skutkami mrozu, wiatru, gwałtownych zmian temperatur i promieniowania UV. Zestawy dostępne są wyłącznie w aptece.

W pierwszym zestawie znajduje się Krem ochronny z lipidami na zimę SPF15 Iwostin Sensitia (50 ml), przeznaczony do codziennej ochrony przed niekorzystnym wpływem zimowej aury na skórę. Dzięki zawartości Phytowax? (ekstraktu z oliwek) oraz oleju macadamia, intensywnie odżywia i regeneruje skórę. Jest szczególnie polecany osobom uprawiającym sporty zimowe. Można stosować go u dzieci i niemowląt powyżej 3. miesiąca życia. Jako gratis, w cenie zestawu jest Balsam do ust SPF 20 Iwostin Sensitia (10 ml), który dzięki zawartości inteligentnego składnika DuraQuench? IQ oraz witaminie E, wzmacnia naturalną barierę ochronną. Innowacyjny DuraQuench? IQ dostosowuje się do otaczającego środowiska, optymalizując uwodnienie poprzez regulowanie strat wody ze skóry w różnych temperaturach i wilgotności.

Cena zestawu: ok. 37 zł.

Zestaw Sensita IwostinZestaw Sensita Iwostin Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

W drugim zestawie obok Kremu ochronnego z lipidami na zimę SPF15 Iwostin Sensitia (50 ml), znajduje się Krem do rąk regenerujący Iwostin Sensitia (50 ml), który dzięki dodatkowi Fomblinu HC/R bardzo skutecznie chroni i regeneruje skórę rąk. Tworzy tzw. "biologiczną rękawicę", zabezpieczającą skórę przed negatywnym działaniem środowiska oraz przyspiesza gojenie się mikrourazów naskórka.

Cena zestawu: ok. 31 zł.

Zobacz wideo
Więcej o: