Prezenty dla prawdziwych mężczyzn (z brodą)

ZEW for men - podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. ZEW for men to naturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad. Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia ZEW for men przygotował specjalne zestawy.

Świąteczny Zestaw Golibrody

Powstał, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego golibrody. Najważniejszym składnikiem mydeł z linii ZEW for men jest węgiel drzewny z Bieszczad - ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Mydło do golenia, dzięki masłu z mango, zapewnia dogłębne nawilżenie i wygładzenie twarzy.

W łatwiejszej aplikacji pomoże mini-pędzel do golenia z naturalnego włosia końskiego. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z Mydłem do włosów - masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.

Zestaw zawiera 5 elementów.  Cena: 129 zł.

ZEW for menZEW for men Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Świąteczny Zestaw Brodacza

Dla brodaczy, którzy potrzebują skutecznej pielęgnacji zarostu. Najważniejszym składnikiem mydeł z linii ZEW for men jest węgiel drzewny z Bieszczad - ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Mydło do brody skutecznie ją oczyści, odświeży i nawilży skórę twarzy. Masło kakaowe nada brodzie połysk. Po umyciu profesjonalna szczotka z włosia dzika zadba o ułożenie zarostu. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z Mydłem do włosów - masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.

Zestaw zawiera 5 elementów. Cena: 147 zł

Linia ZEW for men

-  mydło do włosów

-  mydło do twarzy i ciała

- mydło do golenia

- mydło do brody

- mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów.

Węgiel drzewny zawarty w linii ZEW for men skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce. Więcej informacji na www.poczujzew.pl .

Mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów

Naturalne mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Masło shea regeneruje, wzmacnia i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Bogaty w enzymy i minerały aloes to skuteczny antyoksydant. Dzięki masłu kakaowemu włosy uzyskują połysk i gładkość. Betaina daje tzw. efekt jedwabistości. Jest dobra dla skóry delikatnej i wrażliwej.

Cena: 34,99 zł

Mydło do włosów

Naturalne mydło do włosów z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Zawarte w mydle masło shea wzmacnia włosy. Odżywczy aloes jest atyoskydantem, gwarantuje regenację i odbudowę warstwy ochronnej. Kwas hialuronowy dogłębnie nawilża włosy i skórę głowy.

Cena: 24,99 zł

Mydło do golenia

Naturalne mydło do golenia z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Zawarte w mydle masło z mango dogłębnie nawilża i wygładza skórę twarzy. Alantoina zmiękcza zarost, łagodzi podrażnienia, goi naskórek. Odżywczy aloes zapewnia regenerację i odbudowę warstwy ochronnej.

Cena: 24,99 zł

Mydło do brody

Naturalne mydło do brody z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Zawarte w mydle masło z mango wzmacnia brodę, nawilża i wygładza skórę twarzy. Masło shea skutecznie regeneruje podrażnienia. Odżywcze masło kakaowe jest antyoksydantem, dodatkowo nadaje brodzie połysk i gładkość. Betaina, polecana dla skóry wrażliwej, uelastycznia.

Cena: 29,99 zł

Mydło do twarzy i ciała

Naturalne mydło do twarzy i ciała z węglem drzewnym z Bieszczad. Węgiel drzewny ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Zawarta w mydle alantoina nawilża i wygładza skórę. Masło shea skutecznie regeneruje podrażnienia i działa przeciwzapalnie.

Cena: 24,99 zł

Więcej o: