Zabłysnąć jak gwiazda!

Szafa pełna, a Ty znów nie wiesz w co się ubrać? Szykuje się wielkie wyjście, Ty jesteś w panice? Nie masz ochoty wydawać fortuny na jedno wyjście, a alternatywą są sieciówki? To właśnie dla takich kobiet powstało Love The Dress - internetowa wypożyczalnia ekskluzywnych sukienek najlepszych polskich i zagranicznych projektantów i znanych marek.

Love The Dress to projekt dwóch, zakochanych w modzie kobiet: Kingi Kośnik i Katarzyny Zwolińskiej. Zawsze brakowało im miejsca, w którym elegancka kobieta mogłaby znaleźć strój na jednorazowe lecz wielkie i ważne wyjście. Bez martwienia się o miejsce w szafie lub niepowtarzalność kreacji.

Na pomysł wypożyczalni eleganckich sukienek Kinga Kośnik wpadła mieszkając w Stanach Zjednoczonych, gdzie podobne formaty biznesu są praktykowane od dawna. Obserwowała niechęć klientek do wydawania fortuny na raz, przy jednoczesnym pragnieniu wywołania wyjątkowego wrażenia. Kinga doszła wtedy do wniosku, że ważniejsza jest jakość niż ilość.

Nowy biznes panie rozpoczęły od analizy rynku mody w Polsce. Nie znajdując żadnej konkurencji dla swojego pomysłu, zabrały się do działania. Postawiły na jakość oferty i współpracę z najlepszymi projektantami i markami. Love The Dress zostało stworzone z myślą o kobietach ceniących klasę i styl oraz nie dopuszczających kompromisów. Pragnąca wyglądać zjawiskowo klientka znajdzie tu absolutnie niepowtarzalne suknie. Różnorodność fasonów i wersji kolorystycznych pozwala dobrać kreację na każdą wyjątkową okazję: wesele, Sylwester, galę, bal, uroczystą kolację czy spotkanie biznesowe.

"Chcemy, żeby kobiety mogły sięgnąć po suknie, o których zawsze marzyły. Żeby eksperymentowały z krojami i kolorami. Odkrywały i wyrażały siebie na nowo - mówi Kinga Kośnik, współwłaścicielka Love The Dress. "Chcemy by dylemat co na siebie włożyć na ważne wydarzenie odszedł w niepamięć" - dodaje Kośnik.

Love The Dress pozwala na wypożyczenia sukienek projektantów o największej renomie, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Prezentuje najnowsze trendy i promuje modę. Pomaga kobietom wystąpić w niepowtarzalnych kreacjach najwyższej klasy. Bez potrzeby wydania fortuny na jeden wieczór, bez konieczności posiadania ogromnej garderoby czy bez obaw, że ktoś już je w tej kreacji widział.

Na Love The Dress można już znaleźć projekty takich sław jak: Izabela Łapińska, Tomaotomo by Tomasz Olejniczak, Grzegorz Kasperski, Viola Śpiechowicz, La Mania, Bizuu, Kuba Bonecki, Aneta Teter, Aleksandra Markowska, Yuliya Babich, Diane von Furstenberg, Halston Heritage czy Ted Baker. Chcąc sprostać najbardziej wyrafinowanym gustom, wypożyczalnia wciąż rozszerza ofertę.

Love The DressLove The Dress Materiały prasowe Materiały prasowe

Więcej o: