Jeszcze więcej przyjemności. Suplement diety Liderin Sex Expert Femina. Poczuj moc intensywnych doznań.

Wiele kobiet pragnie udanego seksu, który często kojarzony bywa z blaskiem świec, nastrojową muzyką, koronkową bielizną, czasem egzotycznym wyjazdem i wakacyjną przygodą, a niekiedy z ulubioną pozycją seksualną oraz zwiększoną intensywnością doznań erotycznych. Każda forma jest dobra pod warunkiem, że jest skuteczna i przynosi oczekiwaną przyjemność. Mimo sprawdzonych scenariuszy warto również rozważyć nowe rozwiązania w podążaniu ku pełnej rozkoszy.

KOBIECY WYMIAR SEKSUALNOŚCI

Udane życie seksualne nie jest dziełem przypadku, zazwyczaj wymaga zaangażowania obojga partnerów, wyrażonego w zapewnieniu poczucia komfortu i bezpieczeństwa dla każdej ze stron, rozumieniu wzajemnych pragnień i potrzeby czerpania maksymalnej przyjemności z każdego zbliżenia.

Wyniki badań opublikowane przez prof. Zbigniewa Izdebskiego w raporcie "Seksualność Polaków 2011" wskazują, że 68% Polek i Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Jednocześnie według tego samego Raportu 71% społeczeństwa w wieku pomiędzy 15 a 49 rokiem życia, czyli około 13 mln osób, deklaruje, że uprawia seks co najmniej raz w tygodniu. Na tym tle warto zaznaczyć, że w badaniach opublikowanych przez prof. Zbigniewa Izdebskiego w książce "Seksualność Polaków na początku XXI wieku", aż 77% procent kobiet było zdania, że mają większą kontrolę nad swoimi pragnieniami seksualnymi niż mężczyźni, a 43,5% kobiet zadeklarowało, że ważna jest dla nich możliwość zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych.

Wyrazem troski kobiet o siebie i swoje zdrowie jest dostrzeganie własnych potrzeb seksualnych i odwaga w ich realizacji.

"W mojej praktyce zawodowej często spotykam się z kobietami, które przychodzą do mnie w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie jak dbać o życie seksualne, aby zapewnić sobie maksymalny poziom zadowolenia" - mówi Patrycja Piasecka, psycholog i terapeutka seksualna. "Nie ma prostej reguły, która sprawdzi się w każdym przypadku. Niekiedy trzeba wypróbować wiele różnych sposobów aby zwiększyć zdolność do odczuwania przyjemności. Ważne jest aby poznać siebie, poznać swoje ciało i nauczyć się stymulować swobodny przypływ rozkoszy" - dodaje terapeutka.

Kobiece pożądanie można stymulować, starannie mapując wszystkie obszary przyjemności. Oprócz sfery fizycznej, w której dominującą rolę odgrywa dotyk, w obrębie kobiecego pożądania znaczenie mają również aspekty psychiczne, takie jak m.in. samoocena, relacja z partnerem, czy poczucie odprężenia i relaksacji. Zachowanie równowagi pomiędzy tymi obszarami warunkuje satysfakcjonujące życie seksualne.

"Często polecam kobietom podejmowanie pracy nad przyjrzeniem się własnej seksualności i zdefiniowaniem jej na nowo - przyznaje Patrycja Piasecka, psycholog i terapeutka seksualna. "Wzmocnienie doznań seksualnych, poza poczuciem satysfakcji w strefie erotycznej, pozytywnie przekłada się również na inne sfery życia. Warto więc postarać się o zapewnienie równowagi tak potrzebnej naszemu organizmowi " - dodaje Patrycja Piasecka.

Starania o zapewnienie odpowiedniego balansu mogą być wspomagane dostępnymi na rynku preparatami uzupełniającymi dietę o witaminy, makro i mikroelementy, zażywanymi, aby dodać sił witalnych, wspomóc pracę mózgu, czy zmniejszyć poziom stresu, by zapewnić organizmowi jak najlepsze warunki funkcjonowania.

"Osiągnięcie wewnętrznej równowagi stanowi podstawę do rozwijania możliwości seksualnych" - podkreśla Patrycja Piasecka. "Kobieta, która pragnie przesuwać własne granice odczuwania satysfakcji seksualnej może wzmocnić się w tej materii również na drodze suplementacji. Świadome czerpanie przyjemności i radości z seksu to istotny element do osiągnięcia zadowolenia." - dodaje.

Na rynku jest już dostępny nowy produkt - Liderin Sex Expert Femina, który jest propozycją dla kobiet, które pragną pełniejszego przeżywania rozkoszy płynącej z kontaktów seksualnych.

LIDERIN SEX EXPERT FEMINA - WYJĄTKOWA KATEGORIA SUPLEMENTACJI DLA KOBIET

Liderin Sex Expert Femina to suplement diety przeznaczony dla kobiet, które chcą zwiększać swoje doznania seksualne. To produkt kierowany do kobiet, dla których seks jest istotnym elementem stylu życia oraz pragnących stymulacji pożądania, zintensyfikowania doznań i jeszcze pełniejszej satysfakcji z pożycia.

Liderin Sex Expert Femina wpływa na zwiększenie pożądania , poprawę ukrwienia narządów układu płciowego oraz lepszą cyrkulację krwi w całym organizmie. Pobudza równolegle aktywność fizyczną i psychiczną , przy jednoczesnym wzmożonym uczuciu relaksacji .

W trosce o zapewnienie maksymalnych efektów, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa w użytkowaniu, skład produktu został tak dobrany, aby uwzględniona została możliwość jego regularnego, nawet codziennego stosowania. Jednorazowo zaleca się przyjęcie trzech tabletek Liderin Sex Expert Femina, na około 60 minut przed stosunkiem. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych kobiet i jak każdy suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

NATURA W SŁUŻBIE ROZKOSZY

Sukces suplementu diety Liderin Sex Expert Femina jest wynikiem opracowania unikalnej kompozycji znanych i przebadanych składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z liści witanii ospałej (Witania somnifera ), ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii ), ekstrakt z liści turnery rozpierzchłej (Turnera diffusa ), ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena sativa ) oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng) .

L-arginina to aminokwas, który jest prekursorem tlenku azotu w organizmie, odpowiedzialnego za regulację krążenia krwi. Jest niezbędny do prawidłowej pracy naczyń krwionośnych, a tym samym prowadzi do poprawy czynności seksualnych.

Ekstrakt z liści witanii ospałej (Witania Somnifera, Ashwagandha ) wspiera w okresach napięcia nerwowego i psychicznego, wspomagając relaksację organizmu. Wpływa na dobre samopoczucie, pomaga utrzymać odpowiedni poziom energii oraz zwiększa uczucie podniecenia. Dodatkowo wpływa na witalność, pomaga w sytuacjach stresowych, a także wykazuje działanie przeciwutleniające.

Ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii ) stymuluje pożądanie, przez co często bywa określany mianem afrodyzjaku. Wykazuje pozytywny wpływ na płodność, pomaga w zachowaniu energii i naturalnej aktywności seksualnej. Wspomaga również wydajność fizyczną i psychiczną, a także wpływa na witalność.

Ekstrakt z liści turnery rozpierzchłej (Turnera diffusa ) pomaga w utrzymaniu dobrych zdolności poznawczych i fizjologicznej funkcji mózgu. Przyczynia się także do utrzymania pożądania seksualnego oraz dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Działa również wspomagająco w okresach stresu.

Ekstrakt z ziela owsa zwyczajnego (Avena sativa ) wpływa na równowagę hormonalną oraz metabolizm energetyczny, a także pomaga w zachowaniu życiowej energii.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng) przyczynia się do utrzymania dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, wpływa na witalność oraz pomaga w zachowaniu energii. Działa korzystnie w okresach zmęczenia i stresu, wykazując działanie przeciwutleniające. Dodatkowo poprawia również koncentrację i koordynację, a także pomaga w utrzymaniu aktywności seksualnej.

Więcej o: