Lubisz musicale? Nie widziałeś jeszcze spektaklu "Mamma Mia"? Zapraszamy do Arkadii. Wstęp wolny!

Musical ?Mamma Mia!? na deskach Teatru ROMA zagrano dotychczas już ponad dwieście razy. Mimo to frekwencja nie spada - publiczność zakochała się w wykonaniu przebojów ABBA przez artystów warszawskiego teatru. Wraz z nowym rokiem pojawiła się płyta zawierająca ścieżkę dźwiękową z musicalu. Aktorzy zagrają wybrane utwory z musicalu już 9 stycznia o godzinie 13:00 w salonie Empik Arkadia w Warszawie.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

"Mamma Mia!" - musical z piosenkami legendarnego szwedzkiego zespołu ABBA jest znany na całym świecie od Stanów Zjednoczonych po Japonię i od Finlandii po RPA. Po światowej premierze w 1999 roku na londyńskim West Endzie tytuł błyskawicznie stał się hitem. W lutym zeszłego roku spektakl trafił na deski warszawskiego Teatru Muzycznego ROMA i spotkał się z zachwytem krytyków. Grany siedem razy w tygodniu - za każdym razem gromadzi na widowni komplet widzów. Zachwytu wykonaniem warszawskich aktorów nie krył nawet członek zespołu ABBA - Björn Ulvaeus. "Jestem dumny z tego przedstawienia, wspaniałej obsady i zespołu muzyków" - powiedział po premierze.

Musical Mamma MiaMusical Mamma Mia fot. materiały promocyjne fot. materiały promocyjne

Czego możemy się spodziewać?

Album zawiera 25 piosenek w doskonałych tłumaczeniach Daniela Wyszogrodzkiego m.in. "Dancing Queen", "Super Trouper", czy "The Winner Takes it All". Część z tych utworów usłyszymy podczas spotkania z aktorami.

"Mamma Mia!" - musical w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego, oparty na utworach legendarnego zespołu ABBA. Za oprawę muzyczną spektaklu odpowiadają kierownik muzyczny przedstawienia - Jakub Lubowicz i reżyser dźwięku - Włodzimierz Kowalczyk. Płytę z piosenkami z musicalu można nabyć w kasie Teatru Muzycznego Roma przy ul. Nowogrodzkiej 49, na stronie www.teatrroma.pl oraz w salonach sieci Empik (od połowy stycznia).

Gdzie i kiedy?

9 stycznia, godz. 13:00

Empik Arkadia

Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

Więcej o: