Powiedz NIE "kurzym łapkom"

Jak opóźnić proces ich powstawania? Nie śmiać się? Nie wyjeżdżać latem na wakacje? Poznaj nową broń w walce z "kurzymi łapkami"!

"Kurze łapki" to potoczne określenie zmarszczek promienistych oka. Są to zmarszczki mimiczne, a za ich powstawanie odpowiedzialny jest mięsień okrężny oka. Początkowo "kurze łapki" zarysowują się na naszej skórze, tylko gdy się śmiejemy lub mrużymy oczy. Z czasem jednak linie ulegają utrwaleniu się i nadają twarzy zmęczony wygląd. Co należy robić, aby cieszyć się młodszą i gładszą skórą okolic oczu na dłużej?

Postaw na specjalistyczną pielęgnację!

Oddzielny kosmetyk do pielęgnacji skóry okolic oczu to po przekroczeniu 30. roku życia absolutna konieczność. Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK , niekwestionowany ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry wokół oczu, właśnie wprowadził na rynek innowacyjny produkt do walki ze zmarszczkami mimicznymi - Wypełniający krem na "kurze łapki" . Produkt silnie liftinguje i wygładza zmarszczki nawet po 1 minucie.

Tak szybkie działanie to zasługa innowacyjnego kompleksu napinającego 3D , który intensywnie napina skórę i wypełnia zmarszczki. Prowitamina B5 stymuluje podziały komórkowe i regenerację skóry, a Fucogel? długotrwale nawilża.

Unikalny aplikator umożliwia wykonanie ujędrniającego masażu okolic oczu, który intensyfikuje działanie preparatu. Przy regularnym stosowaniu kremu wyraźnie poprawia się jędrność i elastyczność naskórka oraz zmniejsza się długość i głębokość zmarszczek.

Skuteczność potwierdzona badaniami:

zmniejszenie długości i głębokości zmarszczek nawet o 117%*

poprawa elastyczności skóry nawet o 133%*

poprawa jędrności skóry nawet o 115%*

napięcie skóry wokół oczu odczuwalne nawet po 1 min**

efekt silnego liftingu skóry wokół oczu, wygładzenie drobnych zmarszczek tzw. "kurzych łapek" osiągalny nawet po 1 min**

fot. Floslek fot. Floslek

Pojemność: 15 ml

Sugerowana cena: 29,99 zł

*Badania aparaturowe wykonane po 4 tygodniach stosowania

**Badania in vivo

Więcej o: