Przemęczona? Brakuje ci energii? A może skarżysz się na bóle pleców? Idź na masaż! Podpowiadamy, który będzie dla ciebie najlepszy

Salon Massage Point to pierwszy w Polsce salon masażu i day spa, który wprowadził program Umów Członkowskich, które dają Klientom wiele niespotykanych korzyści, ale przede wszystkim możliwość regularnego korzystania z dobrodziejstw masażu dzięki niezwykle przystępnej cenie. Dla Członków Massage Point masaże są nawet o 50% tańsze w porównaniu z regularnymi cenami.

Kobieca strona Gazeta.pl - Polub nas!

Twórcami Massage Point są Agata i Sebastian Szczygieł, którzy znając i doceniając korzyści płynące z regularnego masażu szukali miejsca idealnego dla siebie. Tak, w trakcie tych poszukiwań, pojawił się pomysł na otwarcie własnego salonu masażu z myślą przewodnią: "Masaż nie powinien być luksusem lecz podstawą standardowego dbania o siebie (także dzięki niskiej cenie)".

Inspiracja na model biznesowy przyszła ze Stanów Zjednoczonych gdzie lider na rynku Massage Envy posiada już ponad 1,000 salonów i ponad 1,5 miliona członków. Takiej oferty na polskim rynku nie było i dlatego w lipcu 2015, na warszawskim Mokotowie powstał pierwszy salon Massage Point - body & face.

Massage PointMassage Point fot. materiały promocyjne fot. materiały promocyjne

Massage Point - stawia na klasykę jeżeli chodzi o masaże w ofercie znajdują się następujące masaże:

Klasyczny - który powoduje niemal natychmiastowe usunięcie spięcia, jakie gromadzi się w mięśniach szyjnych i barkowych. Łączy w sobie techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Może być stosowany także jako część rehabilitacji.

Relaksacyjny - który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości odpoczynku. Sam zabieg wykonywany jest w delikatny, powolny sposób, sprzyjający rozluźnieniu. Nieraz zdarza się, że uczestnicy zabiegu odprężają się tak głęboko, że zapadają w krótką drzemkę. Po zabiegu czują się doskonale: świeżsi, zrelaksowani, głęboko wypoczęci.

Sportowy - który jest podobny do klasycznego masażu leczniczego, jednak łączy się z trochę większym natężeniem i intensywnością ruchów masażysty. Jego podstawowym celem jest przygotowanie układu kostnego i mięśniowego na duży wysiłek lub też usunięcie skutków takiego wydatku energetycznego. Korzystają z niego sportowcy: zarówno wyczynowi, jak i amatorzy.

Wyszczuplający/Antycelluitowy - który skupia się głównie na najbardziej kłopotliwych obszarach, jak brzuch, pośladki lub uda. Odpowiednie ugniatanie oraz masowanie tkanki tłuszczowej sprawia, że komórki tłuszczowe są rozbijane, przyśpieszany jest także proces ich spalania.

Massage PointMassage Point fot. materiały promocyjne fot. materiały promocyjne

Dla kobiet w ciąży - który wykonywany jest w pozycjach bezpiecznych i komfortowych dla przyszłej mamy, czyli w pozycji leżenia na plecach, na boku bądź pozycji siedzącej. Masaż wykonywany przez odpowiednio wykwalifikowanego masażystę oraz przy użyciu jedynie naturalnych olejków ma olbrzymi wpływ na bardzo dobre samopoczucie kobiety w ciąży.

Świecą aromaterapeutyczną - który jest doskonałym zabiegiem dla osób potrzebujących głębokiego odprężenia. Ciepło oraz unoszący się zapach olejków eterycznych przynosi ukojenie i wprawia w stan relaksu. Wosk sojowy, z którego są wykonane świece działa nawilżająco i ujędrniająco, pozostawiając na skórze przyjemny film.

Gorącymi kamieniami - który łączy w sobie tradycyjne techniki masażu relaksacyjnego z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Kamienie podgrzane do odpowiedniej temperatury dobrze utrzymują ciepło i łatwo oddają ją ciału. Terapeutyczne działanie masażu jest związane z różnicą temperatur między ciałem a kamieniami.

Gorącą czekoladą - Właściwości czekolady są znane od lat - wyzwala serotoninę i endorfiny, co wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Zawarty w niej magnez stabilizuje funkcje układu nerwowego, dodaje energii. Po masażu Twoja skóra będzie jedwabiście gładka. Doświadczysz relaksu i odprężenia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy! - Massage Point - body & face

Sandomierska 23 (wejście od ul. Rakowieckiej)

02-567 Warszawa

Więcej o: