Window vacuum - krystalicznie czyste okna w mgnieniu oka!

Większości mycie okien nie kojarzy się zbyt dobrze, z uwagi na czas, jaki tradycyjnie zabiera ta czynność oraz mnogość akcesoriów potrzebnych do tego, by okna lśniły krystaliczną czystością. Zapomnij o trapiących pytaniach o to, jak myć okna. Oto WINDOW VACUUM od LEIFHEIT.

Miska, myjka, szmatka, ściągaczka to tylko część okiennego asortymentu. Niektórzy dodają do tego jeszcze polerowanie gazetami, a nawet pończochami. Teraz większość tych przedmiotów może odejść w niepamięć, gdyż fani lśniących powierzchni otrzymali niezwykle skuteczną broń w walce z brudnymi oknami - WINDOW VACUUM od LEIFHEIT .

Odkurzacz do okien LEIFHEIT to poręczne urządzenie pod postacią elektrycznej ściągaczki, które w bardzo prosty i szybki sposób usunie brud z okien. By to zrobić wystarczy namydlić okna myjką, np. 3w1, która dodatkowo umyje od razu framugę i dotrze do wszystkich rogów. Następnie przykładamy do tafli okna ssącą ściągaczkę i za jednym pociągnięciem otrzymujemy idealnie czystą szybę. Odkurzacz wyróżnia to, że można nim ściągać wodę nie tylko od góry do dołu, ale także pod różnymi kątami nachylenia, a nawet "do góry nogami".

Urządzenie wyróżnia to, iż pozostaje zawsze czyste, dzięki wyjmowanemu zbiorniczkowi na mydliny. Po zakończeniu mycia okien po prostu wyjmujemy go i myjemy pod bieżącą wodą. Natomiast w trakcie możemy usunąć nadmiar płynu ze zbiorniczka, odblokowując małą zatyczkę. Window Vacuum doprowadzi do blasku okna praktycznie na każdej wysokości. Okna na naszym poziomie umyjemy wykorzystując sam odkurzacz, a położone nieco wyżej wyczyścimy z wykorzystaniem rączki przedłużającej, bez potrzeby wchodzenia na krzesło czy drabinkę. Okna umieszczone naprawdę wysoko dosięgniemy dzięki zastosowaniu teleskopowego drążka (nawet do 4m; łącznie dostępne 3 różne rozmiary).

Odkurzacz oraz pozostałe produkty LEIFHEIT działają w oparciu o inteligentny system mocowań CLICK SYSTEM , umożliwiający wymianę zarówno końcówek, jak i samych drążków "za jednym kliknięciem". Urządzenie działa dzięki wbudowanemu akumulatorowi, niezwykle wydajnemu ze względu na wykorzystanie technologii stand by mode , dzięki której 100% mocy uaktywnia się dopiero, kiedy przykładamy końcówkę do tafli. Mówiąc o tafli, na uwagę zasługuje fakt, że Window Vacuum to nie tylko odkurzacz do okien, zastosowanie urządzenia jest znacznie szersze. Z jego pomocą wyczyścimy wszystkie gładkie tafle w domu. Doskonale sprawdzi się podczas czyszczenia luster, kabin prysznicowych czy szafek na wysoki połysk. Każdą z tych powierzchni pozostawiając lśniącą i bez ani jednej smugi za jednym pociągnięciem.

fot. leifheit

Cena odkurzacza: ok 180 zł

Cena ręcznej myjki 3w1: 49 zł

Więcej o: