Ekspres inspirowany kroplą kawy

Wystarczy jedna kropla kawy, aby niemożliwe stało się możliwe. Wystarczy jedna kropla inspiracji, jedna kropla kawy, aby stworzyć przedmiot, który łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność. Nowy ekspres NESCAFÉ Dolce Gusto DROP, to prawdziwe arcydzieło sztuki użytkowej i Twój osobisty barista.

Zacznij dzień z kroplą kawy

Nowy, wyjątkowy ekspres, który swoim kształtem przypomina kroplę kawy wpadającą do filiżanki. To właśnie spadająca kropla kawy była inspiracją do stworzenia tego nowego, innowacyjnego ekspresu. Dzięki nietypowej, charakterystycznej formie wzbudza zachwyt. Po prostu nie można przejść koło niego obojętnie! Nie ma drugiego takiego ekspresu na rynku.

Stylowe wykonanie cieszy oko najbardziej wymagających miłośników piękna. Świetnie dopełnia nowoczesne minimalistyczne wnętrza. Stworzony dla tych, którzy kochają ciekawy design i pomieszczenia z charakterem. Wysublimowany to określenie, które wyraża go w pełni. Łączy niepowtarzalny smak kawy, jak i oryginalny design.

Ergonomia i piękno

Ekspres do kawy NESCAFÉ Dolce Gusto DROP wydobywa najlepszy aromat i tworzy doskonałą kompozycję smaków.

Dzięki niemu stworzysz w zaciszu swojego domu perfekcyjną kawę, zupełnie jak w kawiarni. Dzięki maksymalnemu ciśnieniu 15 barów przygotujesz idealne trójwarstwowe Latte Macchiato, prawdziwe włoskie Cappuccino czy uwodzące aksamitnym zapachem i delikatną pianką Cortado. Ale to nie wszystko! Za pomocą tego ekspresu przyrządzisz zarówno ciepłe, jak i zimne napoje. Możesz wybrać, na co tylko masz ochotę - może Cappuccino Ice albo NESQUIK?

Jego ergonomiczny rozmiar sprawia, że nie zajmuje zbyt dużo miejsca - rewelacyjnie sprawdza się w niezbyt dużych, nowoczesnych kuchniach. Dodatkowym atutem ekspresu jest dotykowy panel sterowania, niezwykle intuicyjny i nieprawdopodobnie wygodny w codziennym użytkowaniu. Zdecydowanie wykracza poza tradycyjne ramy, do których przyzwyczaili nas producenci ekspresów do kawy i staje się prawdziwym dziełem sztuki użytkowej, któremu nie sposób się oprzeć.

Teraz swoją ulubioną kawę będzie można przygotować za jednym dotknięciem palca. Nowy ekspres dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej oraz srebrnej, idealnie pasujących do urządzonych ze smakiem kuchni.

Przekonaj się, że przygotowywanie kawy nigdy nie było tak łatwe i intuicyjne. Wejdź do świata NESCAFÉ Dolce Gusto, a odkryjesz, że kawa nie musi być wyłącznie czarna, a ekspres nie musi być wyłącznie zwykłym urządzeniem. Perfekcyjnie skonstruowany ekspres swoim nienagannym wyglądem wyróżnia się na tle obecnie dostępnych. Jako pierwszy potrafi oczarować swoją doskonałą budową i fantastyczną użytecznością, dającą nam poczucie komfortu.

 
Więcej o: